Vatos pūtimo įrangos nuoma: kas tai ir kodėl verta nuomotis?

Pastaraisiais metais pastebimas itin išaugęs statomų gyvenamųjų namų skaičius. Jie statomi ne tik dideliuose miestuose, bet ir užmiesčiuose, mažesniuose miesteliuose, rajonų centruose. Dažnai žmonės statosi namą sau patys, o kiti perka jau pastatytą arba patiki statybų procesą įmonei. Vienas iš svarbiausių namo statybos etapų – namo šiltinimas. Normalu, jog norisi, kad tai būtų ilgaamžis sprendimas, o namas – šiltas, neturintis oro tarpų, kas leidžia sutaupyti pinigų šildymui. Vienas iš pastato šiltinimo būdų yra šiltinimas ekovata. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kas yra šiltinimas ekovata ir kodėl vatos pūtimo įrangos nuoma yra geras pasirinkimas.

Šiltinimo ekovata privalumai

Ekovata jau dešimtmečius yra naudojama Europoje, Kanadoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose šiltinant namus. Šiltinimas ekovata yra vis dažnesnis pasirinkimas ir Lietuvoje. Jos populiarumą lėmė tai, jog jos kaina yra viena prieinamiausių, todėl tai garantuoja geriausią kainos ir kokybės santykį. Šiltinimas ekovata yra visiškai saugus pasirinkimas, nes su ja yra atlikta daugybė sveikatos ir saugos tyrimų, liudijančių saugumą žmogui. Ekovata nenusėda, nesukrenta, pasižymi korozijai atspariomis savybėmis, todėl yra ilgaamžė. Mineralinė vata efektyviai sugeria garsus, tad atlieka ne tik šiltinimo funkciją, bet ir užtikrina akustinį komfortą, taip pat nesulaiko ir nesugeria į save drėgmės. Vienas didžiausių šio šiltinimo būdo privalumų – biri ekovata gali užpildyti net ir menkiausias angas, ertmes sienose, nelygius ir grublėtus paviršius.

Įrangą verta nuomotis

Kai kurie žmonės, pasiryžę patys statytis namus, yra pasirengę ir namo šiltinimui. Jei buvo pasirinktas šiltinimas biria vata, daugelis apie ją skaito internete, klausia pažįstamų, konsultuojasi su specialistais. Šiltinti namą ekovata nėra sudėtinga, todėl vatos pūtimo įrangos nuoma yra dažnas pasirinkimas. Yra itin svarbu, jog ekovatos pūtimo įranga išsinuomotumėte iš patikimos įmonės. Tai yra ne tik dėl apgavysčių rizikos, bet taip pat ir dėl šiltinimo kokybės. Vatos pūtimo įrangos nuomos paslaugas teikiančios įmonės yra kompetentingos šiltinimo klausimais, todėl iš jų visada gausite konsultaciją. Be to, nuoma yra pigesnis variantas nei įrangos pirkimas, todėl sutaupysite pinigų.   

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.