Populiarėjantys antikvariniai baldai ir daiktai

Ką padovanoti unikaliai asmenybei, menininkui, išskirtinį stilių mėgstančiam draugui, kurio namuose kaupiami antikvariniai daiktai, dominuoja tik antikvariniai ir senoviniai baldai? Matyt, tokiu atveju teks klaidžioti po internetą ir skirti keletą valandų unikalaus daikto – dovanos radimui arba tiesiogiai vykti į antikvariatą ir ten rasti dar vieną eksponatą jo kolekcijai ar namų puošmeną. Visi žavimės unikaliomis interjero detalėmis, močiutės, prosenelio ar dar senesnius laikus menančiomis smulkmenomis, turinčiomis savas istorijas. Dovanojami antikvariniai daiktai gali nesunkiai pradžiugti jūsų draugą ar pažįstamą, ypač jei jis kolekcionuoja senovinius suvenyrus.

Vintažas arba kitaip iš praeities sugrįžusi mada, tiek drabužiai, aksesuarai ar interjero detalės, sukurtos XX-ajame amžiuje ir atgijusiomis šių laikų gyvenime kasdien vis labiau populiarėja. Vintažo drabužių bei aksesuarų galima rasti sendaikčių turguose, dėvėtų rūbų parduotuvėse, specializuotose, vis dažniau lankytojams duris atveriančiose naujose vintažo krautuvėlėse bei boutique arba tiesiog mamos ar močiutės spintose. Spaudoje bei televizijoje plačiai minima vintažo sąvoka mena ne tik tai, kas sena, bet tai turi būti kartu ir kokybiška, ir originalu, ir stilinga. Antikvarinių ir senovinių baldų galima rasti senelių namuose ar darant vasaros ekskursiją po Lietuvos kaimelius ir renkant apie tai informaciją. Tai – puiki idėja, kaip nebrangiai, tačiau kartu ir pramogaujant susirasti unikalių baldų savo būstui.

Antikvariniai ir senoviniai baldai bei interjero detalės išsiskiria savo puošnumu, subtilumu bei dekoratyvumu ir vertinami tarsi meno kūriniai. Antikvariniai daiktai ar baldai, anksčiau giliai užkišti giliausiuose sandėliukų ar palėpių kampuose, jau šiandien sugrįžta į namų interjerą, padeda formuoti savitą stilių namuose. Antikvariniai ir senoviniai baldai savo žavesiu visų pirma pavergia aktyvius naujovių ieškotojus, kūrybingus, romantiškus žmones, kurie vertina ne tik šilumą, jaukumą, unikalumą bei kartu siekia daiktuose aukščiausios kokybės, išskirtinumo, savitos daiktų vertės.

Šiandieninis pasaulis gręžiasi į praeitį, nes jau yra persisotinęs šiuolaikinių naujovių. Nieko nebestebina, kad daugėja antikvariatų, vintažo parduotuvių, kurių siūlomas asortimentas šiuo metu – “ant bangos”. Tai gali būti apibūdinama kaip senų prisiminimų bei nostalgijos laikotarpiu.

Parašykite komentarą