Baldai ir jų tendencijos 2016 metais

baldaiKaip ir drabužių mados, taip ir interjero tendencijos – keičiasi kone kasmet. Žinoma, suvokiant, kad baldai – tai ne suknelė ar nauji bateliai ir jų taip lengvai nepakeisite, stengiamasi varijuoti vyraujančiais stiliais bei dekoracijomis, detalėmis. Ką žmonės renkasi šiais, 2016-aisiais metais? 

Ekologiški baldai

Kaip ir kitose gyvenimo srityse, šiuo metu itin populiari organika, ekologija. Į madą vėl grįžta viduramžių epochą primenantys, tačiau kiek sumoderninti baldai iš medžio bei kitų natūralių medžiagų. Taip pat itin populiarūs masyvūs elementai, rankų darbo daiktai, pavyzdžiui, pinti krepšiai, keramika.

Paprastumas

Šių metų interjero tendencijose vyrauja paprastumas. Žmonių pamėgti baldai tiesiog reflektuoja jaunatvišką gyvenimo būdą: tai netradicinis, įkvėpiantis, bet tuo pat metu ir kuklus bei funkcionalus stilius. Tokiuose interjero apstatymo sprendimuose naudojami transformuojami baldai bei detalės, kurias esant poreikiui galima nesunkiai paslėpti.

Spalvos

Jau kurį laiką paskelbta, kad 2016 metais interjere, aprangos detalėse ir grožio sferoje bus naudojamos švelniai rožinė ir melsva spalvos. Žinoma, kuriant namų interjerą, nepatartina persistengti ir naudoti iš karto abu atspalvius. Rožiniai baldai puikiai derės tarp baltų, pilkų bei tamsiai mėlynų spalvų ir atvirkščiai. Tai suteiks švelnumo bei modernumo, kuris puikiai prigys bet kuriuose namuose. Šį sezoną patariama atsisakyti šaltų pilkų tonų ir naudoti šiltus akmens atspalvius. Mėgstantiems ryškesnes spalvas, patariama rinktis raudoną arba tamsiai mėlyną. Neapsiriksite ir įsigiję tropinių motyvų tapetus, detales.

Virtuvės baldai

Įrenginėjant virtuvę, madingiausiomis vis dar išlieka atviros, nei sienomis, nei durimis neatitvertos virtuvės, kurios ne tik suteikia daugiau erdvės, bet ir leidžia šiam kambariui susilieti su visais namais. Jei norite kažko išskirtinio, pasistenkite, kad šviesūs, pasteliniai baldai būtų derinami su tamsiais. Taip kartu susiesite modernumą ir klasiką. Neprašausite ir pasirinkę metalo akcentus, kurie suteiks sterilumo, minimalizmo įspūdį.

Parašykite komentarą