Dekoratyvinė baldų furnitūra – kas tai?

baldų furnitūra

Kai norime įrengti savo namus, tam negailime nei laiko, nei pastangų, o dažnai ir pinigų. Juk kiekvienam rūpi, kad jie būtų jaukūs, kokybiški ir daiktų ar baldų nereikėtų keisti kas keletą metų. Todėl labai svarbu atidžiai apgalvoti kiekvieną detalę ir jos vietą namuose. Geriausia, jei neapsikrausite ir pradžiai investuosite į gerai atliktus apdailos darbus, pagrindinius baldus bei jų mechanizmus, o tik po to pasirūpinsite galutiniais akcentais.

Nors iš pirmo žvilgsnio daugeliui atrodo, kad renkantis baldus svarbiausia jų išvaizda ir prisitaikymas prie interjero – tai neturėtų būti pagrindinis prioritetas. Vertėtų apgalvoti jų funkcionalumą ir dekoratyviniu elementus. Juos lemia dekoratyvinė baldų furnitūra. Tai nedidelės detalės, kurios viską sujungia į visumą arba padeda apsaugoti baldus nuo nusidėvėjimo, pagerina jų kokybines savybes.

Kas įeina į dekoratyvinę baldų furnitūrą? Ją galima skirstyti į 5 grupes.

  • Apšvietimas ir priedai. Tai gaminiai, skirti jūsų namų apšvietimui. Juos sudaro įvairūs LED šviestuvai, halogeniniai šviestuvai ir priedai, tokie kaip transformatoriai, žiedeliai halogenui, specialios dėžutės lemputėms ir pan.
  • Baldų kojos, kojelės ir padukai. Ši dekoratyvinė baldų furnitūra labai svarbi, jei siekiate apsaugoti savo grindis nuo raižymosi, kurį gali sukelti baldai. Baldų kojeles taip pat galite rinktis priklausomai nuo jų tipų, dizaino ir kitų atitinkamų kriterijų. Stalo padai ir rėmai gali papildyti jų funkcionalumą ir suteikti galimybę jais naudotis patogiau.
  • Šią dalį sudaro pakabos, lentynų laikikliai ir ištraukiamos pakabos, skirtos drabužinėms, spintoms ar prieškambario erdvei.
  • Rankenėlės. Tai be galo svarbi baldų dalis, kuri gali padėti sukurti tinkamą jų įvaizdį. Rankenėlių dizainas priklausys nuo jūsų skonio, paties baldo dizaino ir kitų poreikių. Tai gali būti klasikinės, vario spalvos lenktos rankenos, modernūs rankenų mechanizmai ar vaikiškos, stilizuotos rankenėlės.
  • Kita dekoratyvinė furnitūra. Tarp likusios dekoratyvinės furnitūros taip pat galite rasti įvairius dangtelius, kampines jungtis, integruojamas rozetes, lizdus kompiuterio lizdams ir kitas prekes, kurios padės sukurti tvarką namuose.

Platų dekoratyvinės furnitūros ir kitų panašių prekių pasirinkimą rasite elektroninėje parduotuvėje Joldija.lt.

Parašykite komentarą