Dviračių aksesuarai internetu

Dviračiai, kaip ir automobiliai, jeigu jie yra naudojami nuolatos, reikalauja taip pat nuolatinės priežiūros ir remonto. Tai gali suprasti tikri dviračių entuziastai, kuriems dviratis – ir transporto, ir laisvalaikio priemonė, be kurios jie neįsivaizduoja nė dienos.

Tikrai yra nemaža dalis žmonių, kurie šiltuoju metų laikotarpiu automobilį iškeičia į dviratį darbo vietai ar mokymo įstaigai pasiekti. Dviračių mėgėjai per sezoną sukaria ne vieną dešimtį kilometrų, kartais mažiausiai tiek nuvažiuoja per dieną. Tokiems žmonėms itin svarbi dviračio komplektacija ir jo būklė. Ir nors dviračius dažniausiai jau nusiperka pilnai sukomplektuotus, tačiau papildomos dviračių dalys ir įvairūs aksesuarai yra neišvengiami.

Kuo intensyviau ir dažniau dviratis naudojamas, tuo daugiau priežiūros ir smulkių remonto darbų jis reikalauja. Be to, mėgstantiems ilgesnius dviračių žygius, verta pasirūpinti ir papildomomis priemonėmis, kurių tikrai gali prireikti. Tai – apšvietimo lemputės, kameros ar speciali guma padangoms klijuoti, jeigu netyčia padanga būtų pradurta. Džiugu, kad dėl kiekvienos smulkmenos šiandien net nereikia vykti į specializuotą parduotuvę, nes viską galima įsigyti internetu https://www.bikko.lt/dviraciu-dalys-ir-aksesuarai/. Čia galima rasti viską, nuo įrankių dviračio remontui iki įvairių apdailos aksesuarų.

Tiesa, svarbu žinoti, kad net ir nenaudojamo dviračio kai kurie komponentai yra veikiami aplinkos sąlygų. Labai dažnai rūsyje laikomus dviračius paveikia drėgmė ir žemesnė temperatūra. Dažniausiai atsiranda korozija, kuri labiausiai paveikia dviračio stabdžių diskus, grandinę. Plastikinės ar guminės detalės ypač dažnai ima skilinėti arba trūkinėti. Panašų poveikį turi ir saulė, jeigu dviračiai laikomi saulėtame balkone.

Todėl tiek vasarą, tiek ruošiant žiemai, rekomenduojama dviratį uždengti, o grandines nuolat prižiūrėti, išvalyti ir sutepti. Po žiemos, prieš intensyvų dviračio sezoną reikėtų visas detales dar kartą patikrinti, geriausia atlikti techninę dviračio profilaktiką.

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.