Ekskavatorių nuoma ir dažniausi technikos gedimai: ką turime žinoti?

Jei domitės ekskavatorių nuoma, turite skirti laiko tinkamos technikos paieškai. Jei nežinote, kuris sprendimas užtikrins efektyviausią rezultatą, pasikalbėkite su nuomos bendrovėmis, kurios pasiūlys konkrečiai situacijai tinkamiausią įrangą. Be to, verta žinoti ir dažniausius ekskavatorių gedimus, t. y. ieškodami patikimos technikos, racionaliai įvertinkite galimai ateityje laukiančias problemas.

Ekspertai teigia, kad dažniausi gedimai yra susiję su atskiromis ekskavatorių dalimis, pvz., važiuokle, hidrauliniais įrenginiais, sukamosiomis platformomis ir t. t. Natūralu, kad nemažai gedimų siejami ir su variklio problemomis ar judančių dalių susidėvėjimu. Kad išvengtumėte minėtųjų rūpesčių, turite užtikrinti tinkamą technikos eksploataciją ir skirti laiko reguliariems apžiūros darbams. Tiesa, pastarasis patarimas taikomas individualią techniką turintiems asmenims. Šiuo atveju turėtumėte bendrauti su patikima nuomos bendrove, kuri atsakingai vertina klientų poreikius ir siekia pasiūlyti tik aukščiausios kokybės įrangą, atitinkančią numatytus techninius reikalavimus.

Jei vis dėlto ekskavatorių nuoma neatitinka jūsų lūkesčių ir norite įsigyti nuosavą įrangą, geriausias sprendimas – pirkti naują techniką. Deja, tai itin brangus pirkinys, reikalaujantis daug investicijų, todėl kur kas dažnesnis sprendimas – naudotų ekskavatorių įsigijimas. Šiuo atveju būtina išsiaiškinti, kada ir kur konkretus ekskavatorius buvo pagamintas, kokiems darbams naudotas ir kada paskutinį kartą buvo atlikta jo techninė apžiūra ar remonto darbai. Kita jūsų užduotis – apžiūrėti svarbiausias ekskavatorių dalis. Racionaliai įvertinkite aiškiai matomus pažeidimus, pvz., tepalo dėmes, korozijos požymius ar ant detalių esančius įtrūkimus, kurie paprastai siejami su itin brangiais technikos remonto darbais, laukiančiais jūsų ateityje. Primename, kad įvairūs įbrėžimai ar įlenkimai gali reikšti neatsargų ir netinkamą technikos naudojimą, o tai natūraliai leidžia kalbėti apie didesnę gedimų tikimybę. Atlikę ekskavatorių apžiūrą, patikrinkite techniką su apkrova ir be jos, įsitikinkite, kad darbo metu neteka tepalai, įvertinkite ekskavatoriaus judėjimo galimybes, patikrinkite visus hidraulinius įtaisus.

Jei ekskavatoriaus neketinate naudoti intensyviai, t. y. tuo atveju, jei ši technika jums reikalinga vos keliems darbams atlikti, geriausias sprendimas – statybinės technikos nuoma, užtikrinanti ne tik kur kas efektyvesnę išlaidų kontrolę, bet ir padedanti išvengti statybos darbų prastovų – didžiosios nuomos bendrovės užtikrina sklandų ir greitą sugedusios technikos pakeitimą nauja įranga. Be to, gana plati ekskavatorių pasiūla suteiks galimybę dirbti su profesionalia žinomų gamintojų technika, kuri užtikrins maksimalų rezultatą ir palengvins net ir pačias sudėtingiausias statybos užduotis.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.