Ką galima pirkti internetu?

el. komercija

Kas labiausiai perkama internetu šiandien suprasti lengva. Tai dezinfekcinis skystis, vienkartinės kaukės ir pirštinės. Kol paklausa nėra patenkinta šios prekės dar keletą mėnesių bus vienos perkamiausių. Per artimiausius mėnesius pamatysime tikrą elektroninės prekybos pagyvėjimą. Kokias prekes dar vartotojai pirks internetu?

Vaistinės prekės

Visos parduotuvės kurios neturėjo susikūrę savo elektroninių parduotuvių dabar dirba dieną naktį kad paleistų kuo greičiau savo elektroninę prekybą ir kompensuotų dalį nuostolių dėl uždarytų fizinių parduotuvių. Nors Lietuvos vaistinės elektroninę prekybą buvo išvysčiusios gana neblogai, jos dabar labai ramiai priima padidėjusius pirkimus internete nes viruso pandemija pakoregavo pirkėjų įpročius ir dabar didžioji daugumą prekių perkamos internete. Vienos dažniausių prekių kuriomis norima apsirūpinti ilgesniam laikui tai yra vaistai ir ir medicinos prekės. Tai yra paaiškinama lengvai, vartotojai bijo kad sutriks šių produktų tiekimas o kainos išaugs. Pardavėjai pastebėjo šios kategorijos prekių pardavimų padidėjimą keliais kartais.

 

Ilgo galiojimo prekės

 

Dabartinė susiklosčiusi situacija, kad be būtiniausių prekių, pirkėjų krepšelyje atsiduria ir tokie visuomet naudingi ilgo galiojimo buitinės prekės ir maisto produktai. Tualetinis popierius, maistas skardinėse, ryžiai, makaronai ir pan. Tai laikina tendencija, pasireiškianti vyresnio amžiaus žmonių tarpe, labiau pagrįsta pirkimu dėl panikos nei racionaliu mąstymu. Žinoma, infliacija ateityje neišvengiama tačiau dabar kur kas svarbiau šiuo metu išlaikyti daro vietą ir pajamas.

 

Automobilių prekės

 

Nors karantino metu automobilių servisų ir privačių remonto dirbtuvių veikla nebuvo sustabdyta ar apribota, automobilių dalių pardavėjai tikina sulaukę užsakymų padidėjimo. Perkamos važiuoklės, stabdžių, kėbulo dalys ir padangos pigiau nes atsiradus daugiau laisvo laiko vyrai remontuojasi automobilius patys.

 

Sporto prekės

 

Sėdint namie žmonėms trūksta veiklos, ypač sunku tiems kurie iki karantino rimtai užsiiminėjo kuria nors sporto šaka. Uždarius sporto klubus, žmonėms internete išpirko treniruoklius ir kita sporto inventorių. Jėgos treniruokliai, svarmenys, bėgimo takeliai, stalo žaidimo stalai tai pagrindinės prekės kurias dabar turi kone kiekviena šeima. Taip pat populiarūs tapo kompiuteriniai sporto ir mankštos žaidimai.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.