Kaip žmonai dovanoti gėles

Visų žmonų svajonė – jas mylintys ir gerbiantys vyrai. Apklausus, kaip ta meilė ir pagarba turėtų būti išreikšta, vienas iš būdų, kuris yra gana dažnai minimas, yra gėlės ir dėmesys.

Taigi gėlės ir dėmesys. Dėl dėmesio tai viskas aišku – komplimentai, prisilietimai ir pats sunkiausias momentas – pastabumas (nors imk ir jos šukuoseną fotografuok kas dieną, kad vakare galėtum vietoj „labas, brangioji“ pasakyti „o, tu pasikeitei šukuoseną! Atrodai pritrenkiamai!”). Štai su gėlėmis jau sunkiau.

Visų pirma, gėles reikia mokėti dovanoti. Jei kas mėnesį pirmąjį mėnesio penktadienį pradėsite į namus tempti raudonas rožes ir vyno butelius, po pusmečio galite pajausti, kad rožės, kaip ir rykštės, skaudžiai kerta… Rutina moteris žudo, o dėl laiko stokos vyrai tą retina padaro vos ne įpročiu. Taigi, reikia šiek tiek gudrumo ir sumanumo, kad gėlės kas kartą suteiktų daug džiaugsmo.

Pagrindinis gėlių dovanojimo principas yra romantika, netikėtumas ir originalumas. Puokštė raudonų rožių busoriginali pirmą kartą. Antrą kartą ji pagalvos, kad kitokių gėlių nebuvo, trečią kartą – kad jos vyrelis kitokių tiesiog nepažįsta, ketvirtą kartą – kad pamiršo, kokias dovanojo pries tai, o penktą kartą – kad tikriausiai tyčiojasi, nes meilužei dovanoja gražesnes gėles… Visa tai baigsis buitiniu konfliktu, kurio pasekoje naktis bus praleista ne romantiškai, o ant sofos ar pripučiamo čiužinio, o kitą dieną teks pirkti tikrai unikalią ir diiiidelę atsiprašymo puokštę.

Kiekvieną kartą rinkitės vis skirtingas puokštes ir kompozicijas. Būtinai rinkitės iš daugybės (tai galite padaryti internetu), nes tik su sumaišytu protu nupirksite kažką nepaprasto, o jau tada nori nenori reikės pereiti prie plano B, kuris turėtų kompensuoti nenusisekusį pirkinį – įspūdingos įteikimo ceremonijos.

Originalus ir kūrybiškas įteikimas bus toks pat džiaugsmingas, kaip ir piršlybos. Jei pasipiršote neįspūdingai, puokštė, įteikta kylant saulei ant kalvos ar prie jūros atkasta iš po smėlio (aišku, suvyniota kelis kartus į apsauginį popierių), turėtų bent iš dalies kompensuoti tas nebrendyliškas pastangas. Tereikia tik pasistengti nustebinti, sužavėti iš naujo, gal truputį šokiruoti, būtinai prajuokinti. Taip ir puokštė bus įspūdinga, ir įteikimas – netradiciškas. Aišku, po to gali eiti romantiškas pasimatymas, kuris turėtų baigtis… Na, čia jau nebe mano reikalas. „Puokštės originalumas tiesiogiai proporcingas gimstamumo didinimui“ – pasakytų fizikos mokytojas… Devyniais atvejais iš dešimties jis būtų visiškai teisus.

Parašykite komentarą