Kokybiškas šaldytuvas – lengva maisto ruoša ir komfortabilumas

Nėra abejonės, kad šiais laikais šaldytuvais naudojasi dauguma žmonių. Juk tai yra toks pat įprastas prietaisas namuose, kaip ir arbatinukas arba televizorius – įprasta, kad tokį buities technikos prietaisą pamatysime kiekvienuose namuose. Tačiau tikrai ne kiekvienas namų šeimininkas žino, koks šaldytuvas yra geriausias, o už kuriuos šaldytuvus mokame perdaug, kuomet perkame juos iš buitinės technikos parduotuvės.

Šaldytuvas Liebherr – vokiška kokybė

Šaldytuvas Liebherr yra toks populiarus, nes žmones džiugina jo puikus kainos ir kokybės santykis. Vokiečių gamintojai pasirūpino, kad jų gaminami šaldytuvai taip pat nereikalautų labai daug energijos sąnaudų, todėl nieko keisto, kad energijos sąnaudų klasė yra vertinama A++. Taip pat verta paminėti, kad šaldytuvas Liebherr yra vienas iš tyliausiai veikiančių – niekada neišgirsite jo veikiančio garsiau nei 40 dB.

Šaldytuvas Atlant – laiko patikrinta technologija

Bešerkšnė šaldymo sistema – labai svarbus šių šaldytuvų privalumas. Tokia sistema leidžia išimti net ir labai ilgai laikytą mėsą ar kitus šaldomus produktus ir iš karto pradėti juos gaminti. Tai yra labai patogu, kadangi sutaupo daug laiko – šeimininkams nereikia atšaldyti šių produktų specialiai.

Šaldytuvas Atlant pasižymi išskirtiniu komfortu, kadangi daugelyje modelių yra atskiros lentynėlės su švieselėmis buteliams, o dingus elektrai, šaldiklyje galėsite laikyti produktus dar bent visą parą. Užšaldymo galingumas yra taip pat gana svarbus atributas, todėl reikia paminėti, kad šaldytuvas Atlant yra vienas iš geriausiai užšaldančių – galima užšaldyti 4 kg per dvidešimt keturias valandas.

Be abejo, abu šie šaldytuvai ir visi jų modeliai yra labai patvarūs, tačiau jeigu pirksite iš specializuotos parduotuvės arba elektroninės buitinės technikos parduotuvės, tuomet turėtumėte gauti ir ilgalaikę garantiją. Šiuo metu šie šaldytuvai nebrangiai parduodami internetu, tad galite peržvelgti naujausius pasiūlymus ir išsirinkti jums labiausiai patinkantį modelį – yra didelių ir galingų šių firmų šaldytuvų, tačiau taip pat atsirado nemažai kompaktiškų, bet efektyvių modelių nedideliems butams. Pasirinkę Liebherr arba Atlant šaldytuvą tikrai nepasigailėsite.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.