Kokybiški čiužiniai lemia ir miego kokybę

Miegas – vienas iš esminių žmogaus poreikių. Be kokybiško miego nėra kokybiško gyvenimo. Pabandykite neišsimiegoti kas dieną visą mėnesį – garantuotai savijauta pablogės, gyvenimas taps nemielas, o ir kokią psichikos ligą galima prisiprašyti… Būtent dėl šios priežasties čiužinys turėtų būti kokybiškas ir atitikti jūsų specialius poreikius.

Kai kalbame apie miegą, dažniausiai kalbame apie čiužinius, o ne lovas. Kodėl? Paprasčiausiai išsimiegoti ant čiužinio, kuris stovi ant grindų taip pat galima kokybiškai. Taigi lova – tik komfortiškas priedas miegamajame, kurioje telpa patalynė, kiti daiktai, kurioje galima atsisėsti ir kažką veikti. Bet be kokybiško čiužinio ji nieko verta. Juk ant grotelių nepagulėsite…

Daug kam įdomūs čiužiniai pigiau. Deja, galima rasti akivaizdžių sąsajų tarp kainos ir kokybės. Kuo kaina didesnė, tuo kokybė geresnė. Kartais pigūs čiužiniai nėra pats geriausias pasirinkimas, nors tokių pasiūla tikrai yra gana plati. Dažniausiai tai spyruokliniai čiužiniai, bet tai jokiu būdu nereiškia, kad jie prastesni už poliuretano ar viskoelastinius. Čižniai pigiau parduodami internetu per įvairius išpardavimus ir akcijas (jas rasite ir apsilankę Sleepon.lt el. parduotuvėje), tad kartais reikia tik pasiieškoti kokybiškų ir gana brangių čiužinių su didelėmis nuolaidomis.

Lietuvoje prekiaujama ne tik atvežtine, bet ir vietine produkcija. Pavyzdžiui itin kokybiški čiužiniai MIEGIS yra pagaminti Lietuvoje. Tai įvairaus dydžio, patogūs ir stilingi šiuolaikiniai čiužiniai, kuriais prekiaujama ir internetu. Perkant internetu visad vertėtų atkreipti dėmesį į keletą momentų:

  1. Čiužinio išmatavimai. Paprastai čiužinio suaugusiems ilgis yra vienodas – 2 metrai. Skiriasi tik standartiniai pločio matavimai. Siauriausias čiužinys – 80 cm pločio. Plačiausias – 2 metrai. Kiti išmatavimai yra 90, 100, 120, 140, 160 ir 180 centimetrų. Kartais galima užsisakyti ir nestandartinių išmatavimų čiužinius, bet jie bus gaminami ilgiau.
  2. Sluoksnių sudėtis. Čiužiniai yra daugiasluoksniai, todėl vertėtų atkreipti dėmesį, iš ko jis pagamintas. Skirtumai prasideda nuo spyruoklinio, nes ištisinės spyruoklės yra ne tas pats, nei pavienės ir įvilktos spyruoklės jau nekalbant apie viskoelastinius sluoksnius.
  3. Plovimo galimybė. Jums tikrai nereikia vienkartinio daikto. Dėl to čiužinio apvalkalas dažniausiai yra skalbiamas 40 laipsnių temperatūroje. Jis yra su užtrauktuku, kad lengviau būtų nuvilkti ir paskui užvilkti čiužinio apvalkalą išplovus.
  4. Aukštis irgi labai svarbu. Ypač, jei turite specialias lovas. Paprastai čiužiniai būna 20 centimetrų aukščio, tačiau pasitaiko ir mažesnių. Kam tai svarbu? Tiems, kieno svoris gana didelis. Juk nenorėtumėte pirkti antrą čiužinį, kai pastebėsite, jog jis suspaustas iki kieto paviršiaus…
  5. Pirkdami internetu visada atkreipkite dėmesį, ar čiužinio pristatymas yra nemokamas, ar ne. Juk didelį čiužinį gabenti galima tik specialiu transportu, o tai gali kainuoti ne vieną dešimtį eurų.

Kokybiški čiužiniai pakeis jūsų gyvenimo kokybę. Tikrai.

1 Comment

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.