Kodėl mano namuose ant langų roletai…

Jei būčiau išprotėjęs milijonierius, padovanočiau visiems plastikinius langus. Tada paprašyčiau reklamos gamybos kompanijos uždėti mano verslo logotipą arba reklamą ant roleto, kurį taip pat padovanočiau kartu su langu. Įsivaizduojate, kaip dažnai ten gyvenantys žmonės matytų mano reklamą?

Bet aš nesu nei milijonierius, nei išprotėjęs. Aš tik paprastas žmogus, kuris didžiąją dali namų įrengimo darbų bandė daryti pigiai ir savomis priemonėmis. Jei grindys, plytelės, pakabinamos lubos tualete buvo pastatyti paties su draugų ir pažįstamų pagalba, tai kai kurias buto dalis teko daryti profesionalams. Langų roletai buvo užsakyti iš profesionalios įmonės, juos pritvirtino profesionalas, nors čia mažiausiai darbo ir sugebėjimų reikia… Kodėl? Todėl, kad norėjosi kokybės, nes visi roletai turi būti ilgaamžiai.

Pamenu, kai tik pradėjau rinktis, kaip uždangstyti langus, užsukau į vieną interneto svetainę ZaliuzesKaune.lt berods. Ten prisižiūrėjau visokių „cirkų“, pavyzdžiui apsauginės žaliuzės, kurios tvirtinasi lauke arba specialūs tinkleliai nuo vabzdžių, pro kuriuos nė uodas nosies neįkištų daugiausiai reikalingi namuose, o ne bute 8 aukšte. Taip pat ir markizės, kurios tinka praktiškai namuose norintiems turėti barą ir terasą. Miesto žmogui tereikia žinoti tik kas yra roletai ir viskas – jo problemos išspręstos.

Kodėl ne užuolaidos? Dėl kelių priežasčių: gaisro pavojus, nuolatinis skalbimas, katinas namuose, kuriam gali patikti palaipioti užuolaidomis, taip pat ir vaikams patinka jas karpyti… O taip pat užuolaidos praleidžia daug saulės spindulių, o kai langai į pietų pusę, vasarą gali būti labai karšta. Pavėsio nėra, nes 8 aukštas iš 9. Slėptis nuo kaimynų irgi nėra prasmės, nes realiai mato tik 8 ir 9 aukšto kaimynai kitame name, ką mes veikiame… Viskas susidėjo ir roletai savo argumentais ir kaina nugalėjo.

Ar keisčiau kažką dabar? Tikrai ne. Gal tik dar tamsesnius paimčiau, kad dar  tamsiau vidury dienos būtų. Tai vaikams padėtų užmigti pietų miego kur kas paprasčiau.

Bet kuriuo atveju esu ištikimas roletų fanas, bet svajoju turėti savo namus. Tada prireiks ir tų tinklelių nuo vabzdžių, ir markizių, o gal net ir apsauginių žaliuzių – pamatysim.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.