Naujas kompiuteris naujiems namams

Jeigu ruošiatės atnaujinti savo namų interjerą, arba keliatės gyventi kitur, tuomet turėsite daug malonių rūpesčių galvojant, kokį interjero stilių pasirinkti. Moderniųjų laikų šeimos labai dažnai renkasi minimalistinį stilių, nes jis suteikia daug jaukios erdvės. Itališkas minimalizmas susideda iš kelių akcentuojamų detalių ir labiau nukreiptas į funkcionalumą, nei į bekompromisį grožį. Visgi, šiuos dalykus galima kuo puikiausiai suderindami. Svarstydami, kokius paveikslus kabinti, kokį šviestuvą pirkti ar kurioje vietoje pastatyti minkštą sofą, jūs taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kas jums būtų patogiausia, o ne tik atrodytų gražiai.

Patogumas dažnai susijęs ne tik su minkšta sofa svetainėje, tačiau ir puikiai apgalvotais prietaisais namuose. Virtuvėje mums reikia patogios ir modernios virtuvinės technikos, svetainėje – plokščiaekranio, plono ir geros kokybės televizoriaus, kurį galėtų stebėti namiškiai ir užklydę svečiai.

Visgi, vienas būtiniausių technikos prietaisų namuose – kompiuteris. Jeigu jums patinka praktiškas interjeras, daugiau nukreiptas į funkcionalumą, nei į statišką grožį, tuomet ir naują kompiuterį savo naujiems namams galite išsirinkti ypatingą. Vienas iš tokių galėtų būti nešiojamasis kompiuteris su sensoriniu ekranu. Kaip pavyzdį, galėtume paminėti žinomos kompanijos HP gaminį – Pavilion Touchsmart. Šios serijos kompiuteriai pasižymi savo universalumu. Iš tikrųjų, jeigu esate daug girdėję apie planšetinius kompiuterius ir tikrai norėtumėte vieną įsigyti, tačiau neabejotinai pripažįstate ir nešiojamo kompiuterio privalumus, tuomet toks derinys kaip HP Pavilion Touchsmart 11 yra būtent tai, ko jums reikia. Kodėl?

Visų pirma, jūs galėsite patirti tai, ką siūlo planšetiniai kompiuteriai. Ekranas yra pilnai valdomas lietimu, o kompiuteryje instaliuota Windows 8 sistema, kuri puikiai tinka liečiamiems ekranams. Kitą vertus, visuomet galite naudoti šį kompiuterį kaip įprastą nešiojamąjį, kadangi klaviatūra nėra atjungiama. Pats kompiuteris yra itin kompaktiškas, ekranas mažas – tik 11 colių, tačiau vaizdo kokybė tikrai neprasta. Toks kompiuteris puikiai tinka pramogoms – interneto naršymui, video klipų žiūrėjimui, susirašinėjimui su draugais.

Tačiau, jeigu norite šviežio oro gūsio savo namuose, galite pasirinkti ir kitokį išskirtinį kompiuterį. Planšetiniai kompiuteriai jūsų lauks visuomet – dabar jų rinka itin didelė, o kainų variacija tiesiog milžiniška. Yra kompiuterių, kurie kainuoja vos 100 eurų, tačiau kainos gali siekti ir 700 eurų už rimtus, gerų firmų gaminius. Daug kas priklauso nuo to, ko jūs norite – juk turbūt esate girdėję, kad tikri planšetiniai kompiuteriai labiau skirti informacijos naršymui, turinio valdymui, tačiau nėra skirti turinio kūrimui. Jeigu kompiuteris jums dažnai reikalingas verslo reikalams tvarkyti, rašyti tekstus, dirbti su vaizdo bei garso programomis, tačiau pramogaujant jums norėtųsi naudotis planšetiniu kompiuteriu, vis vien nebūtina pirkti dviejų skirtingų, kadangi dabar atsirado hibridiniai kompiuteriai, vadinamieji „transformeriai“. Jie gali veikti kaip planšetiniai ir kaip nešiojamieji. Skirtumas nuo anksčiau paminėto HP Pavilion Touchsmart yra toks, jog „transformeriai“ yra lankstesni – visuomet galite atjungti klaviatūrą ir nešiotis savo kompiuterį kaip planšetinį. Prisireikus, vėl prijungsite klaviatūrą ir spausdinsite tekstą kaip įprasta. Negana to, tokie nešiojami ir planšetiniai kompiuteriai viename turi dviejų operacinių sistemų palaikymo galimybę – galėsite naudotis „Windows“, kai reikės nešiojamo kompiuterio, o į „Android“ persijungsite, kai prireiks planšetinio kompiuterio.

Neabejojame, kad toks modernus prietaisas puikiai tiktų jūsų naujiems namams, kuriuose funkcionalumas, patogumas ir estetika yra idealiai suderinami dalykai.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.