Naujos ir naudotos žemės ūkio technikos skirtumai

traktoriusTinkamai parinkta žemės ūkio technika palengvina daugelį kasdienių darbų. Tiesa, siekiant maksimalių rezultatų, reikalingos profesionalios žinomų gamintojų mašinos. Deja, šis sprendimas siejamas su gana didelėmis investicijomis, kurios ne visais atvejais atsiperka. Kad išvengtumėte sunkumų ir būtumėte tikri technikos produktyvumu, rinkitės žinomą ir rinkoje vertinamą pardavėją.

Technikos nuoma ar įsigijimas?
Jei jums reikalinga sunkioji žemės ūkio technika, visų pirma turite nuspręsti, ar mašinas norite pirkti, ar jas nuomosite. Tiek vienas, tiek kitas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Nuoma rekomenduojama tuo atveju, jei galvojate apie sezoninius ar retesnius žemės ūkio darbus. Kitaip sakant, jei technika jums reikalinga vos kelioms savaitėms per metus, galbūt kur kas geresnis sprendimas – mašinų nuoma? Be to, kartais užtenka įrangą pasiskolinti iš kaimyno ar draugo. Vis dėlto, jei traktorius ar kita technika jums reikalinga dažniems ir intensyviems darbams, kur kas racionalesnis sprendimas – mašinos pirkimas. Šiuo atveju galite rinktis tiek naują, tiek naudotą techniką.

Nauja žemės ūkio technika
Nauja žemės ūkio technika – tai produktyvūs darbo rezultatai, ilgaamžiškumas ir patikima eksploatacija. Vis dėlto, tokios mašinos reikalauja didelių investicijų. Sunkumų gali kilti tuo atveju, jei jūsų darbui reikalingos kelios skirtingų tipų mašinos. Šiuo atveju rekomenduojama didžiausią dėmesį skirti būtiniausiai technikai, pvz., traktoriui, o kitą – papildomą – techniką pirkti dėvėtą arba ją nuomoti. Bet kuriuo atveju, jei nusprendėte pirkti naują sunkiąją techniką, rinkitės patikimą ir rinkoje vertinamą pardavėją, kuris suteiks visą garantinę priežiūrą ir patars dėl produktyviausių eksploatacijos sąlygų.

Naudota žemės ūkio technika
Naudoti traktoriai ar kita žemės ūkio technika reikalauja mažesnių investicijų ir dažnu atveju užtikrina itin aukštą produktyvumą. Tiesa, šiuo atveju reikia kur kas didesnio pirkėjo atidumo. Rekomenduojame į technikos apžiūrą pasikviesti šios srities profesionalą, kuris patars jums dėl racionaliausio sprendimo konkrečioje situacijoje. Nepamirškite, kad naudota žemės ūkio technika turi būti vertinama ne tik išoriškai, bet ir atsakingai apžiūrint vidines jos dalis. Pasidomėkite, kaip seniai mašina buvo taisyta, kada atlikta techninė jos apžiūra. Rinkitės tik puikiai žinomą technikos pardavėją, kuris noriai atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks visą išsamią informaciją apie pasirinktą įrangą.

Priežiūra ir eksploatacija
Jei norite, kad naujai įsigyta technika džiugintų patikima eksploatacija ir ilgaamžiškumu, nepamirškite, kad jai reikalingi kokybiški degalai ir licencijuoti tepalai. Niekuomet nenaudokite nežinomo vardo ir abejonių keliančių medžiagų, kurios ne tik sutrumpins žemės ūkio technikos tarnavimo laiką, bet gali tapti ir rimtesnių problemų priežastimi, pvz., pareikalauti ilgai trunkančių ir brangiai kainuojančių variklio remonto darbų.

Parašykite komentarą