Oro kompresoriai Vilniuje – kaip pasirinkti?

kompresoriai 

Perkant sudėtingą techniką ar specifinius įrenginius labai svarbu to nedaryti spontaniškai, įvertinti gaminių funkcionalumą, galimybes, specifikaciją, būklę, tiekėją ir daugelį kitų svarbių kriterijų, kurie padeda pinigus investuoti į kokybišką ir puikiai veikiantį prietaisą. Puikus pavyzdys – oro kompresoriai Vilniuje. Tai įrenginiai su elektriniais varikliais, kurie padeda suspausti orą. Paprastai suspaustas oras kaupiasi specialioje talpoje, kuri padeda prietaisui veikti tik esant reikalui – kad būtų palaikomas tinkamas slėgis sistemoje. Tai padeda optimizuoti kompresoriaus darbą ir sunaudoti minimalius energijos išteklius.  

Oro kompresoriai Vilniuje gali būti naudojami labai plačiai ir įvairiai – tiek įprastiems buitiniams darbams namuose, tiek autoservisuose, gamyklose ar statybų aikštelėse, kur pastovaus suslėgto oro tiekimo reikia nuolat. Kadangi poreikiai kompresoriams yra skirtingi, rinkoje egzistuoja skirtingi šių įrenginių tipai. Tai reiškia, kad rinktis kompresorių reikia atsakingai, gerai įvertinus keletą pagrindinių veiksnių. Kokie jie ir kaip turėtų būti pasirinkti oro kompresoriai Vilniuje? Į šį klausimą atsako bendrovės „Kompresorių centras“ UAB specialistai.

Pirmas dalykas, kurį svarbu tiksliai žinoti, jei norite įsigyti oro kompresorių – kokiu tikslu reikalingas įrenginys. Geriausia, jei kuo smulkiau išsianalizuosite, kur ir kokiems darbams kompresorius bus naudojamas. Pagal tai galėsite nuspręsti, kokios talpos ir maksimalaus slėgio kompresoriaus jums reikia. Kompresoriai gali būti žemo, vidutinio ir aukšto slėgio. Jei prietaisą žadate naudoti smulkiems buities darbams, jums tikrai nereikia galingiausio, daugiausiai kainuojančio ar energijos eikvojančio kompresoriaus – pakaks minimalios galios. Jei jį ketinate naudoti komercinės paskirties pastatuose, kur reikalingas nepertraukiamas oro kompresoriaus veikimas, vertėtų ieškoti galingiausių prietaisų rinkoje.

Dar vienas svarbus aspektas, kurį reikia įvertinti – kompresoriaus rūšis. Oro kompresorių rūšys taip pat sukurtos skirtingiems darbams atlikti. Pavyzdžiui, sraigtiniai kompresoriai gali būti diržiniai, tiesioginiai ir žemo slėgio. Rinkoje ir ypač autoservisų darbui dažnai naudojami stūmokliniai kompresoriai. Jie reikalingi, kai slėgio poreikis yra iki 15 barų. Jie taip pat gali būti gaminami ir su tiesiogine, ir su diržine pavara.

 

Parašykite komentarą