Patarimai statybininkams: ko iš paslaugos skelbimo tikisi užsakovai

Planuojant mini remontą, vieno kito kampo ar kambario sutvarkymą, supranti, jog visko atlikti neturi nei jėgų, nei laiko, nei sugebėjimų. Galbūt ir įmanoma išklijuoti sieną tapetais, tačiau niekada to nedarius garantuotai siūlės nesueis, tapetas susiraukšlės arba netinkamai parinkus klijus, jis jau po poros dienų atsilups ir nukris. Ir tai nėra spėjimas – su tuo kasdien susiduria šimtai žmonių. Todėl nieko nestebina, kad tam tikrų meistrų yra ieškoma pagal skelbimus.

Visi suvokiame, jog tik įmonės turi savo tinklalapius, tuo tarpu meistrams tai yra per didelė prabanga arba nėra laiko tinkamai sukurti bei prižiūrėti tinklalapį, tad visa išmonė sudedama ten kur žmonės įprastai ieško darbininkų smulkiems remonto darbams – skelbimai internete. Tačiau ir juose užsakovai ieško tam tikrų esminių dalykų padedančių apsispręsti kam skambinti. Kokie jie?

Tinklalapio neturi? Bet gal naudoji Facebook?

Žmonės mėgsta vizualinę informaciją, jie verčiau peržiūrės šimtą nuotraukų, nei perskaitys šimtą žodžių. Todėl svarbu turėti kolekciją visų savo darbų. Jei, pavyzdžiui, tu esi baldžius ir gamini virtuvės baldus, fotografuok padarytus ir pas klientą sumontuotus baldus bei talpink juos viešai skelbiamame savo Facebook profilio  nuotraukų albume (tuo tarpu išgertuves su draugais paslėpk nuo viešų akių). Taip klientui paprašius darbų pavyzdžių galėsi jam nusiųsti nuorodą į albumą. O ir kuomet talpinami skelbimai,  gali įkelti nuorodą į albumą, kuriame bus daugiau foto, nei leidžia įkelti skelbimų portalas.

Aprašyk kokius darbus atlieki

Aprašyti atliekamus darbus išties svarbu. Nereikia pamiršti nurodyti patirtį, jei aktualu, nurodyti medžiagas įrankius su kuriais dirbi, aprašyti darbų procesą. Tai leidžia užsakovui suprasti apie patirtį ir kompetenciją. Deja, dažnai kompetencija nublanksta prieš rašybos klaidas, tad sukurtą skelbimų teksto šabloną geriausia duoti kam nors paredaguoti.

O kokių darbų neatlieki?

Nemažiau svarbu pažymėti susijusius darbus, kurių neatlieki. Dažnai būna, jog tam tikri darbai yra susiję, o tu atlieki tik vieną dalį tų darbų ir puse skambinančių klausia ar visgi atlieki ir antrą pusę. Siekiant išvengti bereikalingo trukdymo, gali nurodyti, jog tų darbų neatlieki. Sutaupysi tiek savo, tiek klientų laiko.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.