Sienų plytelės: kaip nepasiklysti jų gausoje?

plytelės sienoms

Namų interjero elementai nuolatos keičiasi, naujos ir modernios interjero detalės keičia senąsias, kitos vėl sugrįžta į madą, tačiau to negalima pasakyti apie sienų plyteles. Sienų plytelės, tai ilgaamžė ir laikui nepavaldi namų dekoro medžiaga, kuri dėl savo kompaktiškumo ir universalumo, atrodo tapo nepakeičiama. Plytelės sienoms gali būti pritaikomos įvairių patalpų įrengimui, tiek namų, tiek ir komercinės paskirties patalpoms. Plytelės garsėja dėl savo santykinai žemos kainos bei universalaus pritaikymo tiek sienoms, tiek grindims.

Sienų plytelės dažnai naudojamos įvairių namo patalpų klojimui. Sienų plytelės virtuvei, vienas iš racionaliausių pasirinkimų: jas lengva nuvalyti, jos nepaveikios riebalams, garams ir drėgmei. Labai dažnas sprendimas, sienų plytelės voniai. Ši medžiaga dažniausiai naudojama vonios kambario įrengimui, kadangi kai kurios plytelės nesugeria drėgmės, todėl yra tinkamos naudojimui drėgnose patalpose.

Šiuolaikinės plytelės mėgstamos dėl savo formų, spalvų bei ornamentų gausos. Liks patenkinti net ir patys išrankiausi, kadangi galėsite surasti nuo švelnių pastelinių ir pernelyg neišsišokančių spalvų iki pačių ryškiausių – skirtų suteikti patalpai gyvumo.

Senukai sienų plyteles renkasi tie, kurie nori sutaupyti. Skirkite šiek tiek laiko paieškoms ir nustebsite, kad aukštos kokybės plyteles surasite už patrauklią kainą. Sienų plyteles pigiau rasite ir kituose namų apyvokos prekių prekybos centruose. Pirkėjai dažniausiai ieško jiems patrauklių kainų bei vertina kainos ir kokybės santykį. Ieškantiems didžiulio asortimento, patartina užsukti ir paieškoti sienų plyteles ermitaže. Tas pasakytina ir apie sienų plyteles moki veži.

Kad nepasiklystumėte plytelių gausoje, labai svarbu atkreipti dėmesį ir išsinagrinėti plytelių technines savybes. Dažniausiai, plytelės gaminamos iš raudono, balto molio, akmens masės bei stiklo (su tam tikromis natūraliomis priemaišomis, kurios suteikia stiprumą ir tam tikrs tekstūras) – visos šių plytelių rūšys pritaikomos skirtingose patalpose. Tad rinkdamiesi nesuklyskite, dekoratyvines sienų plyteles ne visuomet galima pritaikyti virtuvei, kaip ir raudono molio plytelės garažui. Pačiomis atspariausiomis svoriui, oro ir aplinkos sąlygoms, yra laikomos akmens masės plytelės.

Nesidrovėkite ir kreipkitės pagalbos į parduotuvėje esančius darbuotojus. Jie visuomet padės priimti tinkamiausią sprendimą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.