Skaitmeninių vizitinių kortelių siūlomos galimybės verslui

Dinamiškame ir nuolatos besikeičiančiame verslo pasaulyje technologijų pažanga nuolatos daro įtaką tradicinėms įmonių praktikoms. Vizitinės kortelės nėra išimtis, ir skaitmeninės technologijos, tokios kaip QR kodai arba NFC, suteikia naujas galimybes šioje srityje. Vienas iš lietuvių startuolių „Doup“ būtent ir siūlo tokią paslaugą. Jo investuotojas Mantvydas Matthew Narusevicius dabar pasidalins patirtimi apie tokio produkto galimą naudą.

Pirmiausia, reikia pakalbėti apie tai kas akivaizdu. Tai yra skaitmenines technologijas vizitinėse kortelėse. Dažniausiai naudojami yra QR kodai, kurie leidžia sutalpinti didelį kiekį informacijos į sąlyginai mažą erdvę. Vizitinėje kortelėje jie naudojami tam, kad būtų tiesiogiai galima nukreipti klientą į įmonės tinklalapį, elektroninį paštą ar net suteikti tiesioginę nuorodą į konkrečią paslaugą. Šis metodas yra labai populiarus tais atvejais, kai reikia suteikti daugiau informacijos, nei leidžia turima vieta. Tęsiant apie informacijos dalijimąsi, tai svarbu paminėti, jog skaitmeninės kortelės neretai pasižymi NFC technologija, kuri leidžia dalintis duomenimis tarp dviejų prietaisų, esančių arti vienas kito. Pritaikius šią technologiją vizitinėse kortelėse, galima patogiai perduoti savo kontaktinę informaciją vos prisilietus prie mobilaus įrenginio.

Viena iš naujausių tendencijų yra virtualios vizitinės kortelės, kurios gali būti išsiunčiamos elektroniniu būdu ir saugomos mobiliame įrenginyje. Jos suteikia daugiau dinamiškumo, nes leidžia atnaujinti informaciją realiu laiku.

Kalbant apie naudą verslui, tai Mantvydas Matthew Narusevicius teigia, jog skaitmeninės technologijos vizitinėse kortelėse padidina jų praktiškumą. Klientai gali lengvai gauti išsamesnę informaciją ar net užsisakyti paslaugas tiesiog nuskanavę QR kodą ar prisilietę prie prietaiso su NFC technologija. Kitas aspektas yra labiau susijęs su tuo, kad tokiais būdais sumažinamas popieriaus panaudojimas ir galima sakyti, jog yra prisidedama prie aplinkos gerovės. Virtualios ar skaitmenizuotos yra puikus pavyzdys, kaip mažinti bereikalingų atliekų kiekį.

Skaitmeninės technologijos vizitinėse kortelėse gali padėti įmonėms išsiskirti pristatant save klientams. Išnaudodamos QR kodo siūlomas galimybes, organizacijos gali keisti pristatymo turinį priklausomai nuo naujausių paslaugų ar specialių pasiūlymų. Tuo tarpu NFC technologija leidžia įmonėms skatinti dar aktyvesnį klientų įsitraukimą. Įmonės gali organizuoti specialius renginius ar laikinas pardavimų kampanijas, kurias galima išvysti tik prisilietus prie vizitinės kortelės. Tai skatina klientus dalyvauti ir bendrauti su įmone. Čia pateikėme tik keletą pavyzdžių , nes galimybių kaip tai galima išnaudoti yra ne viena.

QR kodai skaitmeninėse vizitinėse kortelėse suteikia galimybę tiesiogiai nukreipti klientus į įmonės socialinius tinklus, reklaminius vaizdo įrašus arba tinklalapį. Tai gali padėti efektyviai pasiekti tikslinę auditoriją ir didinti prekybos galimybes. Pačios skaitmeninės vizitinės kortelės gali būti integruotos kartu su lojalumo programomis. NFC pagalba klientai gali uždirbti lojalumo taškus ar gauti nuolaidas, skatinant juos dažniau naudotis įmonės paslaugomis.

Mantvydas Matthew Narusevicius sako, jog tinkamai išnaudojus skaitmenines technologijas vizitinėse kortelėse, įmonės gali ne tik pagerinti ryšį su klientais, bet ir išskirti savo pasiūlymu iš konkurentų.  Jos tampa ne tik informacijos mainų priemone, bet ir puikiu būdu  pritraukti klientus, skatinti jų aktyvumą, o kartu skleisti įmonės vertybes bei kultūrą. Sėkmingai naudojamos, jos gali tapti verslo plėtros ir rinkodaros strategijos dalimi.

Skaitmeninės technologijos suteikia vizitinėms kortelėms naujas galimybes. Naujos funkcijos ne tik padeda įmonėms būti praktiškesnėmis ir ekologiškesnėmis, bet ir atveria duris į inovacijas verslo pasaulyje. Būtent tokios technologijos gali tapti žingsniu į ateitį, kuris sustiprins įmonių ryšius su klientais ir palengvins visos informacijos perdavimą.

Daugiau apie „Doup“ sužinoti galite čia: https://timesofmalta.com/article/redefining-recruitment-entrepreneurial-matthew-narusevicius-a2.1069437

Parašykite komentarą