Šviestuvų asortimentas, su kurio būtina susipažinti

Turbūt kiekvienoje, tam tikrą paskirtį atliekančioje patalpoje yra įgyvendintas vienoks ar kitoks apšvietimo sprendimas. Šiuolaikiškas biurų patalpas dažnai puošia bėginės apšvietimo sistemos, kurios sukuria itin novatorišką patalpų atmosferą ir užtikrina kokybišką bei plačią šviesos sklaidą. Savo namų erdves žmonės dažnai patobulina įleidžiamų šviestuvų sistemomis ar ypatingai patrauklius elektros energijos sąnaudų rodiklius užtikrinančiomis LED panelėmis.

 Visos išvardintos apšvietimo sistemos puikiai atlieka savo paskirtį. Tačiau kartais tikrai norisi, jog apšvietimo sistemos ne tik užtikrintų nepriekaištingą sklindančios šviesos efektą, bet ir suteiktų namams jaukumo. Na o šią paskirtį idealiai atlieka įvairių tipų pakabinami, lubiniai, sieniniai ar kitai kategorijai priskiriami šviestuvai. Tad kokius privalumus atstovauja skirtingi šviestuvų tipai? Ir kokį galutinį rezultatą jie suteikia?

Sietynai – neįkainojamas prabangos prieskonis

Dauguma žmonių įsivaizduoja, jog sietynai yra apšvietimo priemonė, kuri tinka tik patalpoms, kuriose vyrauja klasikinis interjeras. Visgi reikėtų paminėti, jog ši nuomonė tikrai neatspindi realybės. Šiuolaikinis sietynų asortimentas atstovauja kardinaliai skirtingas dizaino savybes, kurių dėka šią apšvietimo priemonę galima priderinti tiek klasikinėse, tiek išskirtinai moderniose erdvėse.

Sietynai su medžiaginiu korpusu puikiai prisiderina prie skirtingų stilių patalpų ir akimirksniu sukuria ypatingą jaukumo pojūtį bei užtikrina šiek tiek prislopintos, raminančios šviesos efektą. Išskirtinai modernūs, aliuminio korpuso, tamsių spalvų sietynai puikiai prisiderina prie modernistinio stiliaus interjero. Na o plieninio korpuso, šiek tiek švelnesnių formų, baltos ar sidabrinės spalvos sietynai yra universalus sprendimas, kuris tinka visoms patalpoms.

Beribis pakabinamų šviestuvų asortimentas

Pakabinami šviestuvai yra šviestuvų kategorija, kuri jau daugelį metų gali didžiuotis bene didžiausiais paklausos rodikliais. Tokio tipo šviestuvai suteikia iš esmės beribes pasirinkimo galimybes. Dėl šios priežasties skirtingo stiliaus pakabinamus  šviestuvus galima rasti beveik kiekvienų namų vaiko kambaryje, laiptinėje, svetainėje ar miegamajame. 

Originalių formų, medinio korpuso, solidūs pakabinami šviestuvai tikrai sukurs užburiančiai jaukią atmosferą bet kurioje patalpoje. Stiklinio korpuso, ryškių ar išskirtinai tamsių spalvų pakabinami šviestuvai neabejotinai patobulins kiekvieno darbo kambario, svetainės ar koridoriaus  interjerą. Na o pailgi pakabinami LED šviestuvai sukurs tobulą duetą su bet kuriuo, pailgų formų valgomojo ar darbo kambario stalu.

Sieniniai šviestuvai – maža, bet labai svarbi apšvietimo priemonė

Sietynai ir pakabinami šviestuvai puikiai atlieka tiek papildomo, tiek pagrindinio patalpos apšvietimo funkciją. Sieninių šviestuvų kategorijai priskiriamos apšvietimo priemonės dažniausiai užtikrina tik papildomą šviesos srautą, bet tam tikrais atvejais būtent papildoma šviesa yra gerokai svarbesnė nei pagrindinis patalpos apšvietimas.

Sieniniai šviestuvai yra privalomas apšvietimo sprendimas kiekviename vonios kambaryje. Jo dėka sukuriama jauki vonios atmosfera ir užtikrinama kokybiškos bei koncentruotos šviesos aplinkybė. Taip pat sieniniai šviestuvai yra nepamainomas apšvietimo pagalbininkas, kuris padeda sukurti kokybišką šviesą spintoje ar drabužinės kambaryje.

Sietynai, pakabinami ir sieniniai šviestuvai – tikrai ne vienintelės, gausaus šviestuvų asortimento sudedamosios dalys. Be jau minėtų apšvietimo sprendimų, šviestuvų asortimentą puošia ir itin unikalios toršerų idėjos bei praktiškumu pagrįsti stalinių šviestuvų variantai. Nors pagrindinė funkcija, kurią atlieka be išimties visi šviestuvai yra šviesos sklaida, tačiau išbandę vieną ar kitą šviestuvų tipą tikrai įsitikinsite, jog šiuolaikiniai šviestuvai gali suteikti gerokai daugiau.

 Tinkamai parinktas šviestuvas akimirksniu tampa itin žavia interjero detale, kurią nuolat lydi į svečius atvykusių draugų komplimentai. Taip pat pasitelkdami į pagalbą skirtingo tipo šviestuvus kiekvienoje namų erdvėje galite suformuoti vis kitą nuotaiką bei atmosferą. Tad nebijokite eksperimentuoti ir tiesiog suteikite savo namams daugiau jaukios šviesos.  

Parašykite komentarą