Vandens pramogos galiniame kieme

Vanduo – žmogaus draugas nuo seniausių laikų. Jis sudaro didžiają dalį mūsų planetos ir mūsų kūnų. Vandenį mes geriame, kad išgyventume, naudojame buityje ir kasdieninėje veikloje. Faktas paprastas – be vandens nebūtų gyvybės. Bet jei dingtų vanduo, prarastume ir nemažą dalį linksmybių. Nuo šokinėjimų per bangas iki pliuškenimosi vandens atrakcionų parke – visa tai sukelia neišdildomus įspūdžius. Tačiau kaip persikelti vandens pramogas į savo kiemą?

Kasti didelį baseiną žemėje yra ir brangu, ir neekonomiška. Jam reikia daug priežiūros: valyti, keisti filtrus, pilti chemikalus ir t.t. Įprastam baseinui šiais laikais yra daug geresnė alternatyva – mažesni, ekonomiškesni ir patrauklesni mini baseinai, kurie primena didelę vonią, tačiau suteikia daug daugiau nei tai. Mažieji baseinai dažniausiai turi medinę ar plastmasinę apdailą ir nuo 3 iki 5 vietų (ne tokie jau ir „maži“). Jie būna dviejų tipų: įprastiniai ir „softub“. Įprastiniai baseinų forma kvadratinė su užapvalintais kampais, juose dagiau purkštukų technologijų ir netgi yra gulimų vietų. „Softub“ tipo baseinai paprastesni ir solidžiau atrodantys. Jų išorė aptraukta švelnia, tačiau vandeniui atsparia medžiaga, kuri suteikia solidumo ir prabangos jausmą. Abiejų tipų baseinus lengva ir patogu įrengti bet kurioje kiemo vietoje ir netgi namo viduje, jei turite pakankamai laisvo ploto. Įprastiniai baseinai, kaip minėta, turi purkštukų sistemą, kuri suteiks pasakišką masažą po ilgų dienos darbų, kai norisi ramybės. Tačiau galima suburti visą šeimą ar linksmą draugų būrį į „softub“ tipo baseiną ir kaip reikiant pašėlioti visiems kartu.

Kita alternatyva –lietuvių pripažinti ir pamėgti kubilai. Jie paprastesni ir skirti didesnėms žmonių grupėms. Kadangi jie neturi įmantrių technologijų, išlinkimų ir purkštukų, o jų forma tėra elementariausias apskritimas, žmonių gali sutilpti iki 8 (statistiškai). Dažniausiai naudojami kaimo poilsiavietėse ir soduose bei šildomi krosnelėmis, kubilai tinka vakarėliams, iškyloms ar tiesiog linksmam savaitgaliui gamtoje.

Taigi, jei pabodo nuolatinės kelionės į vandens parką ar Palangą ir tiesiog norisi turėti nedidelį pramogų centrą savo kieme, apsvarstykite galimybę įsigyti mini baseiną arba kubilą – linksmybės garantuotos!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.