Vartų automatikos tipai: koks labiausiai tinka Jums?

Skirtingi garažo vartai gali patenkinti skirtingų žmonių poreikius. Pradedant pakeliamais ir baigiant tokiais, kurie stumiami į šonus. Vartų automatika labai palengvina žmogaus gyvenimą. Ir ne tik juridinių, kuriems paprasčiausiai reikia sukurti patogią terpę visiems norintiems patekti į konkretų pastatą taip ir padaryti. Tuo pačiu ir fiziniams asmenims, kurie nori palengvinti savo gyvenimą. Rankoje laikomi pulteliai padeda labai greitai patekti į garažą ir saugiai pastatyti mašiną net neišlipus iš jos.

Pakeliami vartai

Pakeliami vartai labiausiai tinka tuomet, kai turimas kiemas yra gana ilgas ir paprasčiausiai per visą ilgį vartai lengvai gali išsitiesti kieme ir tuo pačiu netrukdyti mašinai laukti, kol ji galės patekti į vidų. Tokie vartai, nors ir dideli, tačiau būna labai tvirti. Daugelis žmonių labai vertina tą tvirtumo kriterijų ir džiaugiasi, kad kartą investavus į juos galima labai ilgą laiką džiaugtis nuostabiais vartais, kuriems nebaisūs jokie aplinkos veiksniai.

Pakeliamų vartų automatika Lietuvoje yra bene populiariausia. Paprasčiausiai, mūsų šalyje namai tikrai nėra statomi vieni greta kitų labai arti, tad vietos dažniausiai sėkmingai užtenka.

Atveriami vartai

Tai gana tradiciniai garažo vartai, tik skirtumas toks, kad jie yra automatiniai, taigi vėlgi nereikia net išlipti iš mašinos, kad būtų galima džiaugtis jų funkcionalumu. Pulteliai skirti vartus valdyti. Vėlgi, reikia įvertinti tai, ar Jūsų kiemas yra užtektino dydžio, kad pavyktų labai sėkmingai atverti vartus, jie nekliudytų mašinos ir tuo pačiu mašina nestovėtų ant gatvės iki tol, kol vartai bus pilnai atidaryti.

Pagrindinis trūkumas, kaip ir pirmu atveju, per maža erdvė gali būti paprasčiausiai netinkama, kadangi nebus kur mašinos pastatyti lauke, kol vartai bus darinėjami.

Susukami vartai

Galima drąsiai sakyti, kad priešingai nei pirmi du pasirinkimai – šitie labai geri, kadangi nereikia daug vietos. Tuo pačiu galima pastebėti, kad jie nėra tokie tvirti kaip kad pirmieji du, kad verta susidėlioti pliusus ir minusus, kad būtų paprasčiau pasirinkti, kas Jums yra svarbiau.

Parašykite komentarą