Viskas, ką reikėtų žinoti apie automatinius karnizus

Automatiniai karnizai – tai naujoviškas ir inovatyvus sprendimas, siekiant palengvinti Jūsų kasdienybę. Šis produktas pasižymi ne tik dideliu komfortu, tačiau taip pat tyliu veikimu, kuris nesudrums būsto ramybės. Dabartiniais laikais, kai vis daugiau žmonių nori modernių bei išmanių sprendimų savo namams, tai gali būti vienu iš puikiai apgalvotų sprendimų. Tačiau, jeigu apie automatinius karnizus girdite pirmą kartą gyvenime, trumpai pristatysime tai, ką apie šiuos svarbu žinoti kiekvienam.

Karnizų montavimas

Elektriniai karnizai dažniausiai yra montuojami trimis skirtingais metodais – įleidžiant į lubas arba ant jų pačių, taip pat ir ant sienos. Pastarasis variantas įprastai rekomenduojamas tiems, kurie turi šlaitinį stogą arba įtempiamas lubas. Taipogi, tai suteikia galimybę kabinti tiek naktines, tiek dienines užuolaidas. Karnizo montavimas ant lubų – tai bene dažniausiai pasirenkamas variantas. Visgi, dalis žmonių mėgsta viską apgalvoti iki smulkmenų bei pastebi kiekvieną detalę. Tačiau, net ir pastariesiems egzistuoja išeitis – į lubas įmontuojami karnizai. Toks variantas idealiai paslėps nenorimas detales ir leis interjerui susilieti į bendrą visumą. 

Kuo valdomi automatiniai karnizai?

Automatiniai karnizai nuo įprastų skiriasi būtent tuo, jog šių neprivalote valdyti savomis rankomis. Tam sukuriami specialūs pulteliai arba sieniniai jungikliai. Pastarasis variantas yra itin paprastas, o tinkamai įrengtas jungiklis greičiausiai nė neišsiskirs iš bendro interjero. Kita vertus, trokštantiems kuo daugiau išmanių sprendimų, tikriausiai labiau patiks nuotolinis valdymo pultelis. Be abejo, nereikėtų pamiršti, jog dalis įmonių siūlo ir dar naujoviškesnį variantą. Tai – žaliuzių valdymas per savo telefoną arba net balsu. Kaip galite matyti, sprendimų išties apstu, todėl belieka išsirinkti Jums priimtiniausią.

Kodėl verta įsigyti elektrinius karnizus?

Automatiniai karnizai pasižymi didele gausa privalumų. Kaip pagrindinius galėtume išskirti komfortą, ilgaamžiškumą, paprastumą bei privatumą. Pirmiausiai, Jums niekuomet nebereikės patiems keltis iš lovos tam, jog atidengtumėte užuolaidas – viskuo pasirūpins specialus pultelis arba kiti anksčiau paminėti variantai. Taipogi, gaminį galėsite užprogramuoti taip, jog šis atsidengtų bei užsidengtų net tuomet, kai nebūsite namuose. Tad, tokiu būdu tikrai atbaidysite potencialius vagis net ir būdami išvykę.

Parašykite komentarą