Vonios plytelės: spalvos, kurios labiausiai tinka vonios kambariui

Atsibudus ryte, vienas iš pirmųjų kambarių, kurį aplankome yra vonios kambarys. Tad, kaip jis įrengtas, kokios vyrauja spalvos yra labai svarbu. Kiekviena spalva turi tam tikrą reikšmę ir psichologiškai gali daug ką nulemti. Tad, kokių palečių plyteles pasirinkti vonios kambariui papasakosime šiame straipsnyje.

Balta ir pasirinkta tamsi spalva

Tai vienas populiariausių šių laikų derinių, kuriuos naudojama renkantis dekoruoti vonios kambarį. Dažniausiai renkamasi juoda-balta derinys. Šis spalvų žaismas gali atrodyti tikrai prabangiai, tad pasirinkus tokias plytelių spalvas labai svarbu atkreipti dėmesį ir kitus vonios akcentus ir smulkias detales, kad jos taip pat atrodytų prabangiai. Patartina daugiau rinktis baltos spalvos plyteles, o tamsesnias plyteles palikti kaip akcentus ir prie jų derinti kitus vonios daiktus.

Mėlyna bei žalia

Šios spalvos gali šiek tiek priminti gamtą ir vandenį, todėl jos laikomos atpalaiduojančiomis. Tad pasirinkus būtent jas vonios kambariui ir įėjus į jį galėsite nusiraminti bei atsipalaiduoti. Be to, atsikėlus ryte, organizmas taip pat nepatirs šoko, nes spalvos bus raminančios ir jūs palengva galėsite atlikti rytinius ritualus. Beje, jos puikiai dera su tamsesnėmis spalvomis, kurios primena medžio elementus. Tad jei renkatės mėlyną arba žalią, būtinai apsvarstykite ir tokį variantą. Jeigu norite voniai  suteikti daugiau egzotiškumo, tuomet vonios plytelės turėtų būti indigo spalvos.

Oranžinė

Tokia spalva pulsuoja energija, tad jei vonios kambaryje plytelės bus pasirinktos būtent tokia spalva, atsikėlus ryte tikrai pajusite energijos pliūpsnį. Tačiau vien tokio atspalvio viso vonios kambario kloti plytelėmis nepatartina, ją reikėtų derinti su kitomis spalvomis, kurios yra šiek tiek lengvesnės ir ne tokios ryškios. Prie tokių plytelių puikiai derės ir medžio imitacijos akcentai.

Kitos spalvos

Jeigu jūsų namuose yra daugiau nei vienas vonios kambarys, tuomet galite drąsiau eksperimentuoti viename iš jų ir susikurti tokią vonią, kokios tik norite. Konkrečios spalvos, kuri tiktų tik voniai nėra, dažniausiai yra pateikiamos rekomendacijos, kas tiktų geriausiai. Bet jei jūs nerandate tinkamo varianto, rinkitės pagal save. Gal jūs norite daugiau įvairių raštų, įmantresnių plytelių, tad nevaržykite savęs ir drąsiai jas rinkitės. Svarbiausia yra išsirinkti kokybiškas plyteles, kurios būtų patvarios ir nebijotų drėgmės. Kadangi plytelių pasiūla yra labai plati, tad tikrai anksčiau ar vėliau galėsite išsirinkti tinkamiausią variantą, kuris tiktų tik jums.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.