Ar reikalingi nauji puodai įsigijus indukcinę kaitlentę?

Nuolatos tobulėjant technologijoms, tobulėja ir buitinė technika. Gamintojai stengiasi pranokti patys save ir viskas dėl to, kad būtų palengvinti jūsų kasdieniniai buities darbai. Indukcinės kaitlentės nėra visiškai naujas išradimas, tačiau kiekvienais metais jos tobulėja, yra papildomos naujomis funkcijomis ir galimybėmis, todėl šeimininkės dažnai susir9pina ar senieji puodai tiks jų naujajai kaitlentei.

Daugiau lankstumo

Atrodo, kad buitinės technikos gamintojai pagalvojo apie viską, tame tarpe ir puodus, todėl paskutiniu metu rinkoje galima rasti išties platų kaitlenčių pasirinkimą, kurioje nėra pažymėtos kaitviečių vietos, tai reiškia, kad maistą galima gaminti ant bet kurios kaitlentės paviršiaus vietos. Taigi, jei namuose turite didžiulius, šeimyninius puodus, kurių dugno skersmuo siekia net 27 cm, galite nesijaudinti, kad jie netilps ant kaitlentės arba jose gaminamas maistas gerai neišvirs ar neišsitroškins.

Svarbiausia – medžiaga

Jei svarstote ar jums reikalingi nauji puodai naujajai indukciniai kaitlentei, atminkite, kad dydis nieko nereiškia, žymiai svarbiau iš kokios medžiagos yra pagaminti puodai, keptuvės ir kiti virtuvės įrankiai. Puodo ar keptuvės pačioje indukcinės kaitlentės sukuria elektromagnetinę turbulenciją, kad būtų išskiriamas pakankamas šilimos kiekis, maistui gaminti. Būtent dėl to geriausiai tinka puodai bei keptuvės, kurios turi feromagnetiko apačią. Puikiai tinka emaliuoti ir ketaus puodai. Be to, tai bene sveikiausias pasirinkimas, nes šie puodai, veikiami didelio karščio, į aplinką, o tuo pačiu ir maistą neišskiria nuodingųjų dalelių.

Kita vertus, naujosioms indukcinėms kaitlentėms tinka tikrai ne visos medžiagos, iš kurių yra gaminami puodai. Pavyzdžiui, nerūdijantis plienas, varis ar aliuminis turi per mažą elektros varžą. Tai reiškia, kad šie puodai neišskiria pakankamai šilumos maisto gaminimui, todėl jei visus puodai, kuriuos turite, yra būtent tokie, norite ar nenorite, privalėsite juos pakeisti naujais. Tiesa, puodų rinkiniai nėra labai pigūs, todėl norintiems šiek tiek sutaupyti, specialistai rekomenduoja virtuvės įrankius įsigyti internete, ten tiesiog pigiau, o kokybė tokia pat gera, kaip ir įprastose parduotuvėse.

tiesa, yra viena išimtis iš taisyklės – šiuo metu galite specialių nerūdijančio plieno puodų, kurie atitinka indukcinių kaitlenčių gamintojų keliamus reikalavimus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.