Grindų betonavimas: nuo A iki Ž

Namų statybos kaina kartais būna ne tokia maža, kokios mes tikimės. Tokiu atveju pradedame kai kuriuos darbus atlikti patys, kad nebetektų samdytis profesionalų. Vienas iš tokių kiek paprastesnių darbų yra grindų betonavimas. Pateiksime labai susistemintą medžiagą, kuri jums padės suvokti visus žingsnelius link norimo rezultato.

  • Pirmiausia reikia pasirūpinti, kad pagrindas būtų švarus. Iššluokite, nuvalykite dulkes. Pasižiūrėkite, kad nebūtų jokių svetimkūnių.
  • Sekančio žingsnio metu reikia patiesti plėvelę, kuri apsaugos nuo drėgmės. Ji labai svarbi, tad ieškodami tinkamiausio varianto – netaupykite. Kitu atveju išliks drėgmės problemos.
  • Toliau dedama armatūra. Kai kuriais atvejais gali užtekti vieno sluoksnio. Kitu atveju rekomenduojama dėti du. Žiūrėkite pagal situaciją ir kad viskas būtų lygu.
  • Pasirūpinkite betono pagrindais. Pasižiūrėkite, kas yra siūloma rinkoje ir tuo pačiu pasikonsultuokite su profesionalais, kurie gebės pasiūlyti konkrečiai Jums labiausiai tinkamą variantą.
  • Grindų betonavimas neapsieis be kompensacinių siūlių. Jos užtikrins, kad viskas būtų lygu. Juk tai labai svarbu. Kitu atveju, be jų – grindys gali būti nelygios ir atrodyti neestetiškai.
  • Galiausiai atėjo ir pats betonavimo procesas. Viską reikia daryti labai kruopščiai. Jeigu nesiseka – nebandykite savęs pranokti. Paprasčiausiai pailsėkite. Galima sakyti, kad tai meniškas darbas.
  • Palaukite, kol viskas po truputį išdžius. Kai kurie asmenys naudoja specialias priemones, kurios gali paspartinti džiuvimą. Visgi, geriau pasiruoškite laukti. Kantrumas visada padeda pasiekti patį geriausią rezultatą.

Jeigu norite, kad jūsų grindys būtų tvirtos ir gražios – viską darykite kuo lėčiau. Jeigu kyla klausimų – būtinai pasikonsultuokite su profesionalais, kurie pasistengs patarti. Juk grindys dažniausiai betonuojamos vos vieną kartą vos pasistačius namus. Jeigu pavyks viską padaryti iš pirmo karto. Paprasčiausiai nebeteks kartoti ne tokio ir lengvo proceso dar kartą.

Grindų betonavimas užtikrins, kad jūsų namų grindys bus labai tvirtos ir gražios. Kuo vėliau jas dengsite – Jūsų pasirinkimas.

Parašykite komentarą