Ar verta rinktis patalynes iš lino?

Lygiai taip pat kaip vėsiais bei lietingais rudens ar žiemos vakarais norisi apsigaubti šiluma ir gulėti jaukiuose pataluose, vasarą norisi atrasti tokią patalynę, kuri atgaivintų ir leistų pabėgti nuo nepakeliamo karščio. Būtent tam puikiai tinka lino audinio patalynės. Lino audiniai visuomet buvo populiarūs Lietuvoje ir yra siejami su senovės tradicijomis. Juk ne veltui šis audinys naudojamas tradiciniams lietuvių drabužiams siūti? Tad ir lininio audinio patalynės yra tokios pat kokybiškos ir pasižymi ypatingomis savybėmis.

Lininės patalynės savybės

Linas – natūralus pluoštas, kurio paruošimas užtrunka nemažai laiko, tačiau galiausiai gaunamas pačios aukščiausios kokybės audinys. Neretai žmonės įsivaizduoja, jog lino audiniai yra kieti ar šiurkštūs, tačiau svarbu paminėti, jog kuo dažniau skalbsite šią patalynę, tuo labiau audinys suminkštės. Nors atrodytų, jog per dažnas skalbimas gali sugadinti audinio kokybę, linas yra ilgaamžiškas ir labai tvirtas audinys bei puiki investicija. Lininiai audiniai yra ne tik 3 kartus stipresni bet ir 5 kartus atsparesni trinčiai lyginant su medvilniniais audiniais. Dar viena ypatingai svarbi lininės patalynės savybė – termoreguliacija. Karštomis vasaros naktimis lininė patalynė palaikys tinkamą Jūsų kūno temperatūrą bei natūraliai atvėsins. Lygiai taip pat žiemos metu, šio tipo patalynė Jus sušildys. Taip pat svarbu paminėti, jog lino audiniai, dėl savo natūralumo, puikiai tinka jautriai bei alergiškai odai, nes turi antibakterinių savybių. Reikėtų nepamiršti ir to, jog lino audinio patalynės komplektas labai greitai išdžiūsta, tad jei nenorite per daug laiko skirti namų ruošai, šio tipo patalynė puikiai tiks Jūsų namuose.

Lininės patalynės Jūsų interjere

Lininio audinio patalynės išsiskiria iš kitų audinių tipų ypatingai pabrėždamas natūralumą bei kokybiškumą. Tiesa, jog lininės patalynės kaina yra šiek tiek aukštesnė lyginant su drobės ar satino audiniais, tačiau dėl savo ilgaamžiškumo lino audinio patalynė yra puiki investicija. Jeigu savo namuose norite pabrėžti natūralumą, įprasta, rusva lino spalva puikiai tam tiks. SAVAS home svetainėje siūlome rusvos spalvos „Linen sepia“ patalynės komplektą. Jeigu trokštate į namų interjerą įnešti vasariškos gaivos, tam puikiai tiks „Linen yellow“ komplektas. Visus mūsų turimus lininės patalynės komplektus galite rasti čia. Dauguma mūsų siūlomų lino audinio patalynių komplektų yra šviesių, natūralių spalvų, kurios puikiai prisitaiko prie bet kokio interjero bei atspindi šio audinio kokybę.

Lininės patalynės priežiūra

Kaip jau buvo minėta anksčiau, lino audiniai yra ne tik stiprūs bet ir greitai džiūstantys. Skalbti skalbimo mašinoje rekomenduojame 40 laipsnių temperatūroje. Kalbant apie lininio audinio džiovinimą, siekdami išvengti glamžymosi, negręžkite prieš džiovinimą. Taip pat nereikėtų palikti lino audinių tiesioginiuose saulės spinduliuose, o jeigu nuspręsite pasinaudoti džiovykle, nepamirškite, jog linas greitai džiūsta, tad rinkitės šiek tiek žemesnę džiovinimo temperatūrą nei įprastai. Lino audiniuose pastebimos raukšlės yra asocijuojamos su autentiškumu bei gera kokybe, tačiau jei nuspręsite išlyginti patalynę, nepamirškite, jog pirmiausia audinį reikėtų šiek tiek sudrėkinti ir lyginti iš blogosios pusės.

Lino audinio patalynės komplektas išsiskiria savo autentiškumu bei puikia termoreguliacija, tad tai puikus pasirinkimas bet kuriuo metų laikų. Nors lininių audinių spalvų gama nėra tokia plati, mūsų siūlomos natūralios spalvos puikiai derės prie bet kokio Jūsų miegamojo interjero, spindės kokybiškumu bei jaukumu. Dėl savo ilgaamžiškumo ir nesudėtingos priežiūros, lino audinio patalynės komplektai yra puiki investicija bei kokybiško ir ramaus miego garantija.

Parašykite komentarą