Ką reikėtų žinoti apie drobinę patalynę?

Šiuo sudėtingu laikotarpiu daugelis žmonių nusprendžia apsipirkinėti internetu. Perkant įvairius daiktus sunku nuspėti ar jie bus tokie patys kaip parodyta nuotraukoje. Lygiai taip pat ir renkantis patalynę. Viskas ką Jūs matote – nuotrauka, iš kurios turite nuspręsti ar ši patalynė Jums tiks ir patiks. Todėl nusprendėme palengvinti šį sprendimą atskleisdami visas detales apie drobinę patalynę.

Pirmiausia reikėtų paminėti tai, jog drobinė patalynė, lygiai taip pat kaip ir satininė, yra gaminama iš natūralios, 100% medvilnės. Pagrindinis skirtumas tarp satino ir drobės patalynių yra tai, jog audimo technologija ir tankis yra skirtingi. Drobės audinys, kuris dažnai yra sutapatinamas su medvilne, yra audžiamas vertikaliais ir horizontaliais siūlais, tad iš dalies primena groteles. Tiesa, pats audinio tankis gali būti įvairus, priklausomai nuo pasirinktos audimo technikos.

Viena svarbiausių drobinių patalynių savybių –  patvarumas ir ilgaamžiškumas, tad galite būti tikri, jog pasirinktą patalynės komplektą galėsite naudoti ne vienerius metus. Drobės audinys yra pakankamai tvirtas ir kietas, tačiau po kiekvieno skalbimo pajusite kaip Jūsų patalynė minkštėja ir tampa vis malonesnė. Taip pat svarbu paminėti, jog medvilnė turi nuostabias termoreguliacijos savybes, tad žiemą nesušalsite, o vasarą neperkaisite. Tai puikus sprendimas norintiems kokybiško patalynės komplekto, tinkančio visiems metų laikams. Šios oro pralaidumo savybės užtikrina, jog Jūsų miegas būtų ramus ir kokybiškas.

Taip pat medvilnės audiniai yra ekologiški bei vieni tvariausių visoje tekstilės industrijoje, tad ne tik įsigysite tvarų bei aukštos kokybės produktą bet ir prisidėsite prie švaresnės viso pasaulio aplinkos. Medvilnė puikiai atpažįstama ir dėl savo hipoalerginių savybių, tad Jūsų oda bus apsaugota nuo bet kokių pažeidimų ar alerginių reakcijų.

Drobės audiniai pasižymi begale gerų savybių, tačiau tam, kad priimtumėte teisingą sprendimą, turite susipažinti ir su šio audinio minusais. Drobinė patalynė yra linkusi raukšlėtis, tad jei esate perfekcionistas (-ė), greičiausiai praleisite daug laiko bandydami „tobulai“ pakloti lovą. Taip pat skirtingose patalynės komplektus pardavinėjančiose svetainėse drobinių patalynės komplektų kainos gali šiek tiek skirtis. Kodėl? Vienos įmonės patalynės komplektus gamina iš aukštesnės, kitos – iš prastesnės kokybės medvilnės, tad kiekvienas gali pasirinkti tinkamą patalynės komplektą atsižvelgiant į siūlomą kainą. Žinoma, galbūt nusipirkę šiek tiek pigesnį drobės audinio patalynės komplektą iš pradžių mėgausitės gan panašia kokybė, tačiau reikėtų pabrėžti, jog tokių audinių kokybė bėgant laikui gali suprastėti, o pats audinys gali pradėti irti.

Skirtingų tipų audiniai pasižymi skirtingomis savybėmis, tačiau išsirinkti sau tinkamą galite tik Jūs.Drobės audinys yra natūralus, kokybiškas, patvarus bei pasižymi puikiu oro pralaidumu. Nors iš pradžių drobinė patalynė gali pasirodyti kiek per kieta, bėgant laikui ji suminkštės, tad galėsite mėgautis ramiu ir jaukiu miegu. Šio audinio patalynės yra linkusios raukšlėtis bei susitraukti, tad reikėtų nepamiršti tinkamai rūpintis savo turimu patalynės komplektu. „SavasHome“ siūlomus drobinės patalynės komplektus galite rasti čia. Visi „SavasHome“ patalynės komplektai atitinka Oeko-Teks 100 standartus, tad galite nesijaudinti dėl šių audinių kokybės.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.