Ąžuolinės grindys – tai, ko reikia norintiems jaukumo

Apie ąžuolo medieną sklando daug teigiamų atsiliepimų. Dėmesys į ąžuolą krypsta statant ar remontuojant būstą.

Ąžuolinės grindys yra tai, ką galima apibūdinti kaip prabangos, natūralumo ir komforto sąveiką. Ir ne bet kokią, o labai harmoningą. Be to, grožis suderinamas su funkcionalumu. Tokiu, kuris nėra trumpalaikis, mat grindys iš minėtos rūšies medienos tarnauja tikrai netrumpai.

grindys

Gamta ir būstas

Visi mes norime, kad namas, kuriame gyvename, būtų tvirtas, apsaugotų nuo aplinkos negandų, triukšmo, kad suteiktų privatumo jausmą ir leistų patogiai pailsėti, pabūti su šeima, užsiimti mėgstama veikla. Trumpai tariant, norime, kad būstas patenkintų poreikius ir veiktų tarsi skydas. Pro kokius nors tarpus augančios žolės ar pro stogą varvantis lietus primintų absurdo komediją. Tad lyg ir galėtume daryti išvadą, kad būstas ir natūralūs gamtos reiškiniai – priešpriešos, kurios visiškai nedera kartu. Tačiau… ąžuolinės grindys dvelkia natūralumu ir yra itin mėgstamos. Vadinasi, gamta ir būstas nėra tokios tolimos sąvokos?

Tai beveik filosofinė tema. Galima prieiti prie tokių svarstymų kaip komforto paieškos, žmogaus ir gamtos ryšys ir t. t. Ką iš visų svarstymų suvokiame? Ogi ta, kad statant ar remontuojant namą nesistengiama atsiriboti nuo gamtos, tik trokštama saugios aplinkos. Ir ąžuolinės grindys įrašomos į prioritetų sąrašą.

Būstas ir kiemas

Apie tai, kad nuo gamtos neatsiribojama, liudija ir kiemas. Jame auga žolė, gėlės, keletas dekoratyvinių krūmų. Galbūt turite kur pasodinti kelias lysves daržovių, įsirengti šiltnamį. O juk kiekvienas augalas – tai dalelė gamtos.

Formuotume teiginį, jog svarbu, kad gamta būtų nesunkiai pasiekiama, bet gyvenimo sąlygos džiugintų patogumu ir saugumu. O šitokią sąveika užtikrina namas ir jame esantis kiemas. Ir vis dėlto net ir būsto viduje tam tikros gamtos apraiškos yra puikiai vertinamos. Kalbame ne tik apie gėles vazonuose. Būtent ąžuolinės grindys tampa „cinkeliu“, neleidžiančiu interjerui nublankti.

Kasdienybė neprivalo būti blanki

Kasdienybė neretai siejama su tuo, kas monotoniška, gal net niūru. Visgi kasdienybė neprivalo būti negatyvi. Na, o kai kurie interjero sprendimai suteikia palankias sąlygas optimizmui. Norite jaukumo ir optimizmo? Tuomet ąžuolinės grindys puikiai tiktų kaip pasirinkimas Nr. 1. Kodėl? Jos gražios, ilgaamžės, skirtos tiems, kurie ieško, kaip namie atrasti jaukumą.

Parašykite komentarą