Interjeras ir kreditai: kas juos sieja?

Namai – mūsų tvirtovė, kurioje jaučiamės jaukiai ir visada laukiami. Deja, viskas sensta, praranda savo prekinę išvaizdą, tampa nebemaginta ar tiesiog atsibosta. Kai taip nutinka su namų interjeru, pats laikas pradėti galvoti apie būsimą remontą ir interjero pakeitimą. Visgi, šis procesas reikalauja ne tik laiko ir kruopštaus darbo, bet ir pinigų. Kreditai – vienas iš būdų gauti trūkstamą pinigų sumą svajonių įgyvendinimui.

Kokį kreditą imti, priklauso  nuo jūsų užsibrėžtų tikslų. Jei planuojate perdažyti ar pertapetuoti sienas, pakeisti seną ir pabodusį šviestuvą ar įsigyti naują sofą, greitasis kreditas – geriausias pasirinkimas. Tiesa, pirmuosius kartus, kol dar nesate lojalus klientas, jums niekas nesuteiks didelės pinigų sumos, tačiau kosmetiniam remontui pilnai užtenka ir kelių tūkstančių litų, kurie jūsų sąskaitą pasieks keliolikos minučių bėgyje po prašymo gauti kreditą pateikimo ir patvirtinimo. Tiesa, derėtų atminti, kad šie kreditai paprastai turi būti grąžinami per vieną mėnesį, o jei to padaryti negalite, prasitęskite grąžinimo terminą už tam tikrą sumą. Tokios lanksčios grąžinimo sąlygos vartotojui suteikia galimybę neatsidurti „juodajame kreditorių sąraše“ ir ateityje nesunkiai gauti papildomą kreditą. Be to, kreditas nereikalauja ataskaitų ar paaiškinimo, dėl kokios priežasties skolinatės, kur dėsite pinigus, priklauso tik nuo jūsų pačių.

Tuo tarpu, jei jūsų interjero pakeitimai neapsiriboja sienų perdažymu, jei planuojate radikaliai pakeisti namų išvaizdą, juos perplanuoti ir įsigyti naujus baldus. Vertėtų pagalvoti apie ilgalaikę paskolą, tiesa, po finansinės krizės ir esant ekonominiam nestabilumui, šią paskolą gauti gana sudėtinga. Taigi, ar yra aukso viduriukas? Taip yra, jei  niekur neskubate galite lėtai atnaujinti namus kreditų pagalba. Paprasčiau tariant, pasiskolinate, susitvarkote vieną kambarį, gražinate skolą ir taip po truputį judat, kol jūsų namai taps tokie, kokių norite. Žinoma, šis procesas ilgesnis, tačiau išvengsite krūvos dokumentų pildymo ir įrodinėjimo bankui, kad sugebėsite laiku išsimokėti paskolą.

Taigi, kreditai leis jums atnaujinti namų interjerą patogiomis skolos grąžinimo sąlygomis. Beje, nepamirškite skolintis atsakingai, gerai apgalvokite, kaip grąžinsite pinigus ir susiplanuokite savo finansus.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.