Jaukus kampelis jūsų kieme

Niekada nėra netinkamo metopagalvoti apie šiltesnį orą, todėl turime planuoti savo pasibuvimus lauke nepriklausomai nuo to, ką rodo termometro stulpelis. Nesvarbu, ar jūs planuojate savo kiemo erdvę naudoti šilto oro pasimėgavimams ar rytinei kavai gerti, deramai pastatyti baldai jūsų kieme, terasoje ar balkone yra tinkamas raktas išreikšti savo stilių ir gautireikiamaslauko erdvės funkcijas.

Ikea baldai padės jūsų kiemą paversti tikra malonumo oaze. Belieka tik nuspręsti kokio interjero lauke norėsite, atsižvelgiant į savo poreikius, aktyvumo lygį, skonį ir charakterį.

Lauke galima rengti vaikams gimtadienio puotas, naudojant vaikiškus baldus ir įdomias dekoracijas. Svarbiausia tik pasitelkti savo vaizduotę. Galite rengti ir savo naktinius vakarėlius, tiesiog reikia pridėti apšvietimą, nepamiršti stalo dekoracijų ir nuostabi šventė bus sukurta. Esant vėsesniam orui, vakare šilumos ir jaukumo suteiks specialiai nusipirkta izoliuota laužavietė.

Platus įvairių dydžių, stilių, įskaitant ir specialius stalų ir kėdžių komplektus, valgomojo baldų pasirinkimas leis mėgautis nuostabiais valgiais gražioje aplinkoje, niekur toli neišeinant iš namų. Po pietų norint pailsėti ar pasilepinti saule, jums labai pravers poilsio baldai. Galima rinktis iš daug tipų ir stilių, nuo ilgų sulankstomų krėslų iki fotelių ir lauko sofų. Yra galimybė patiems susikurti norimus derinius.Taip pat turime ne tik paprastų, bet ir supamųjų kėdžių.

Bene didžiausias nuosavo kiemo privalumas yra tas, jog bet kada galime tiesiog lauke ruošti maistą grilyje. Tam tereikia įsigyti patogius grilių aparatus su ratukais.

Reikia nepamiršti, kad jūsų kiemą, terasą arba balkoną gali labai papuošti įvairūs augalai. Jiems laikyti rasite gausų, pačių įvairiausių stilių, vazonų, pasirinkimą.Tam tikrų stovų dėka, galite susistatyti vazonus, susidėlioti savo mėgstamus daiktus į stovų lentynėles. Savo sodo įrankius ir kitus reikalingus daiktus galite laikyti specialiuose uždaruose daiktų sandėliavimo suoliukuose, ant kurių galima ir prisėsti. Galite pasistatyti sienines plokštes, ant kurių galima kažką pasikabinti, o jei plokštė turi primontuotus stovelius, galima ant jų susidėlioti gėlių vazonus. Taip pat labai praktiškas pasirinkimas – sandėliavimo suoliukas sujungtas kartu su sienine plokšte.

Norint daugiau komforto, praverstų įsirengti lengvai ištiesiamas lauko grindis. Tai paprastas būdas atnaujinti lauko erdvę, sukurti jaukią valgomosios aplinkos atmosferą. Kai prastas oras jus gina į vidų ir yra ne sezono metas būti lauke, tokias grindis labai paprasta nuimti.

Su ikea baldų pagalba susikursite geriausią ir unikaliausią savo lauko erdvės dizainą.

Parašykite komentarą