Pavasaris artėja – tegul vidaus dailylentės atnaujina Jūsų interjerą

Visiškai nesvarbu, ar Jūs gyvenate bute, ar name, ar kaimo sodyboje – vidaus dailylentės interjerą puošia visur. Medis – tai natūrali medžiaga. Ją mėgsta ne tik daugelis užsieniečių, bet ir lietuvių, todėl pradėjus tirpti sniegui suskumbame ieškote būdų ir priemonių, kaip būtų galima atnaujinti savo balkoną, svetainę, verandą ar palėpę. Jeigu mėgstate natūralumą, norite gyventi ekologiškoje aplinkoje, tuomet ir rinkitės vidaus dailylentes, kurios akimirksniu sukuria tiek šilumos, tiek mielo jaukumo įspūdį.

Vidaus dailylentės gali būti naudojamos ne tik sienoms įrengti, bet taip pat puikiai tinka luboms ar visai palėpei atnaujinti. Dailylenčių pasirinkimas rinkoje yra platus. Jos skiriasi pagal medžio rūšį, plotį bei storį ir patį profilį. Galite rinktis lygias vidaus dailylentes su tarpu arba be jo bei tokias, kurios imituoja rąstą. Pastarosios labiausiai tinka pirtyse, sodybose bei tuose interjeruose, kur akcentuojamas natūralūs ir gamtai artimi sąskambiai. Vidaus dailylentės dažniausiai yra gaminamos iš šiaurės eglės bei pušies. Joms labiausiai tinka Šiaurės regiono žaliavos, nes tokia mediena yra atsparesnė aplinkos poveikiui, pasižymi didesniu tankiu, todėl puikiai tinka vidaus statybos darbams. Šių šalių mediena pasižymi nepriekaištingai lygiu ir glotniu paviršiumi, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir beveik neturintis šakų. Taip yra todėl, kad ten eglės ir pušys auga lėčiau, todėl tarpai tarp metinių rievių siauresni. Tokia mediena yra kietesnė bei kokybiškesnė už labai sparčiai augančių medžių.

Štai kiek daug priežasčių jaukiai ir stilingai atnaujinti savo būsto interjerą natūralių dailylenčių pagalba. Dar įdomu, kodėl būtent vidaus dailylentės pasirenkamos kaip interjerą puošianti medžiagą. Tam priežasčių yra keletas:

• Visų pirma vidaus dailylentės turi puikų estetinį vaizdą ir pasižymi patvarumu.

• Natūralumas ir ekologiškumas. Tokioje aplinkoje saugu ir sveika gyventi kiekvienam: tiek garbingo amžiaus sulaukusiam senjorui, tiek Jūsų mažyliui.

• Galimybė lakuoti ir dažyti norima spalva.

• Stilius ir išskirtinumas. Mediena pasižymi unikaliu vaizdu, lengva faktūra bei bendru vaizdu. Toks interjeras yra kitoks ir “traukiantis akį”.

• Padeda reguliuoti oro drėgmę patalpoje.

Medį lietuviai mėgsta nuo seno, todėl ši apdailos medžiaga išliko populiari iki šių dienų. Siūlome nepabijoti atnaujinti savo patalpų interjerą natūraliomis vidaus dailylentėmis ir Jums! Siekite gyventi ekologiškoje ir sveikoje aplinkoje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.