Ką reikia žinoti įsirenginėjant automatinius vartus kieme?

Jei nusprendėte įsirengti kiemo vartus, patogiausias būdas turėti automatinius. Jų atidarymą galima suprogramuoti automobilio signalizacijos pultelyje arba pačiame automobilyje esančiame išorinių prietaisų valdymo pulte. Automatinius kiemo vartus įsirengti nėra sudėtinga kai tuo užsiima savo srities specialistai, tačiau kai kurie dalykai priklauso tik nuo paties šeimininko ir jo apsisprendimo. Kai kuruos darbus galima atlikti patiems, jei turite bent šiek tiek nuovokos ir patirties atliekant statybos darbus.

 

Pirma taisyklė

 

Norint kad kiemo vartai tarnautų ilgai ir nekeltų problemų, verta rinktis tik gerai žinomų gamintojų produkciją. Tai yra geležinė taisyklė kuri galioja įvairiose gyvenimo srityse, ar perkant automobilį ar perkant drabužius. Geresnė kokybė tai ne tik gražesnis apdailos plastikas ar tvirtesnis metalas. Vartų automatka veikia labai skirtingose temperatūrose, machanizmai turi būti atsparūs ir patikimi, o tokie yra tik tų gamintojų kuriais Lietuvos rinkoje prekiaujama jau daugelį metų. Sutaupę šioje vietoje galite džiaugtis tik trumpą laiką, prasidėjus gedimams, keiksitės kiekvieną kartą kviesdami meistrus ir mokėdami pinigus už remontą. Patikėkite, garantinis terminas praeina tikrai greitai.

 

Meistrai kurie žino ką daro ir atsiliepia į telefono skambučius

 

Sumontuoti automatinius kiemo vartus sutiks ne vienas meistras, pateikę užklausą galite sulaukti ne vienos pasiūlymo, tačiau šioje vietoje galite papulti į spąstus. Vartai yra gana didelis pirkinys ir įmonių norinčių juos pagaminti bus daug, bėda tame, kad vėliau ne visos jos noriai važiuoja reguliuoti ir remontuoti sugedusių vartų. Kaip žnoti kuri atvažiuos po metų ar vėliau? Venkite naujai įsikūrusių, mažų įmonių kuriose yra tik keli darbuotojai. Atkreipkite dėmesį kaip vadybninkai priiima užsakymą, ar sklandžiai vyksta komunikacija, ar turite jiems pastabų dėl kažkokių dalykų. Kaune tikrai galima rasti ne vieną gerą meistrą, tad ir sukirsti rankomis nereikia su pirmu pasitaikiusiu.

 

Vartų tipas ir išvaizda

 

Apie vartų montavimą smulkmenų jums žinoti nebūtina. Jūsų pareiga išsirinkti vartus pagal tipą ir jų dizainą. Tai skonios reikalas, vieniems patinka stumdomi, kitiems varsto kiemo vartai, tai esmės nekeičia, svarbu, kad greitai patys atsidarytų ir papuoštų  jūsų kiemo įvažiavimą.

 

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.