Kodėl vis dar populiaru namie statyti židinį?
Židinys namuose daugeliui iki šiol asocijuojasi su romantika, jaukumu ir atsipalaidavimu. Nors šiuo metu poreikis statyti židinį tendencingai mažėja, ypač naujos statybos namuose, jie tikrai dar neina užmarštin. Tikros ugnies gerbėjai vis dar su malonumu renkasi židinius savo namams ir mėgaujasi jų skleidžiama šiluma bei ugnies spragsėjimu.
Ne paslaptis, kad įvairios krosnelės neretai tampa vienu iš papildomų namų šildymo šaltinių, ypatingai senos statybos namuose. Taip pat jos yra neatsiejamos nuo lietuvių taip pamėgtos pirties įrengimo ar sodybose bei sodo nameliuose. Vertinant tai, kad pastariesiems atvejams statyti kitą, tarkime, kietojo kuro katilinę nėra poreikio, o dujinis šildymas yra neįmanomas. Taigi krosnelė tokiais atvejais yra puikus pasirinkimas.
Dar vienas kriterijus, lemiantis šių židinių bei krosnelių populiarumą – jų platus modelių bei tipų pasirinkimas. Asortimentas leidžia pasirinkti nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingesnių įrenginių, kurie gali būti jungiami drauge į pagrindinę šildymo sistemą. Atitinkamai pasirinkus krosnelę, ją galima prijungti prie radiatorių ar grindinio šildymo, ruošti karštą vandenį.
Šiuo metu rinkoje galima rasti įvairių gamintojų krosneles, gaminančias įvairių tipų bei modelių krosneles įvairiems poreikiams. Vienas iš gamintojų Romotop savo asortimente siūlo ypatingai didelį spektrą įvairių židinių ir krosnelių. Iš tiesų tai labai patrauklios išvaizdos ir visiškai paruošti židiniai montavimui. Kai kurie iš jų yra su visiška apdaila, todėl nereikalauja papildomai jokių apdailos darbų, tereikia prijungti numatytoje namų vietoje. Kitais atvejais židiniai gali būti montuojami ir vėliau atliekama apdaila, taip krosnelę integruojant į namų interjerą.
Taip pat šis gamintojas siūlo ir alternatyvius židiniams gaminius – krosneles, kurios puikiausiai atlieka tą pačią funkciją, kaip ir židiniai. Jos taip pat gali būti įvairių tipų, dydžių, plieninės ar su akmens masės apdaila.
Parašykite komentarą