Kaip įsirengti namus stilingai?

Mūsų gyvenamąjai vietai būdingas interjero neutralumas, gamtos spalvos ir medžiagos: nėra aštrių medžiagų, ryškių spalvų, nėra agresijos. Pavyzdžiui, vietoje sintetikos renkamasi medžio masyvą arba medžio lukštą. Tokie mūsų norai nesiskiria nuo naujausių šiuolaikinio interjero tendencijų.  Kelionės ir naujos patirtys stipriai formuoja namų  interjerą. Šiuolaikiški  stilingi namai, kur grindų dangai pasirinktas betono ir medžio lentų derinys, kur šviestuvai sumontuoti iš vamzdžių, naudojamos atskiros inžinėrinės konstrukcijos, juodi rėmai ar  vintažinio stiliaus mažos sienų plytelės.

Industrinis stilius

Kuo gi šis stilius mums toks patrauklus? Lietuvoje populiaru pasirinkti keletą industrinio stiliaus detalių norint namuose sukurti vieningą ir gaivumą palaikantį interjerą. Pagrindinisšio stiliaus bruožas yra tarsi neužbaigtas vaizdas, akcentuojantis pilkų ir šiurkščių paviršių derinimą su švaria ir plokščia apdaila. Ši koncepcja dažnai derinama su minimalizmu, todėl tokios  erdvės turėtumėte neužpildyti kambario baldais ir gerai pagalvoti, kaip tinkamai laikysime visus savo daiktus. Paprastai industrinio stiliaus interjerai skirstomi į dvi grupes: sunkų ir lengvą. Pirmuoju atveju originaliame sename pastate sukuriamas interjeras, kurio esminis bruožas- tikra istorinė struktūra. Antrasis atvejis- šiuolaikiniame pastate  sukurtas interjeras, neturintis jokių istorinių sąsajų su industrija. Šis stilius ar jo elementai puikiai tinka didelio tankumo miesto erdvėms, tačiau puikiai gali tikti ir kaime ar priemestyje.

Kaip įsirengti stiligą miegamąjį?

Užuolaidos viena svarbiausių interjero detalių, kurios turi ne tik praktinę, bet ir estetinę reikšmę. Tai reiškia, kad užuolaidos ne tik užtikrina privatumą, bet ir puošia jūsų namus. Jei norite, kad miegamasis būtų gražus bei stilingas, atsakingai turėtumėte rinktis ir lovą. Šiandien galite rasti patogių, ergonomiškų stilingų ir labai gražių lovų pasirinkimą. Jei yra lova, tai reikalinga ir lovatiesės. Taigi, tai dar viena galimybė suteikti daugiau grožio bei įtvirtinti stiliaus pojūtį šioje namų patalpoje. Rinkites stilingą, estetišką lovatiesę. Kilimas  tai dar vienas akcentas kiekvienam, kuris svajoja apie stilingą miegui skirtą kambarį, išsirinkite kilimą, kuris suteiks jaukumo bei šilumos.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.