Kodėl verta statyti židinį namuose?

Židinys namuose yra vis dar populiarus sprendimas. Tuo labiau, kad šiuolaikinės technologijos bei plati židinio įrengimui reikalingų priemonių pasiūla leidžia paprasčiau ir lengviau atlikti židinio montavimo darbus. Jei svarstote, ar verta statyti židinį namuose, perskaitykite mūsų informaciją, kuri padės jums apsispręsti.

  • Jaukumas

Niekas tikriausiai nepaneigs, kad židinys namams suteikia jaukumo ir šilumos. Malkų traškėjimas židinyje ir malonus medienos aromatas nuteikia raminančiai, mažina stresą ir padeda atsipalaiduoti. Būtent todėl židinį labai dažnai galima išvysti kaimo turizmo sodybose, kurios skirtos poilsiui nuo miesto šurmulio. Nenorintys naudoti židiniui natūralios medienos, renkasi elektrinius židinius, kurių liepsnos imitacija savo poveikiu prilygsta malkomis kūrenamam židiniui.

  • Ekonomiškas šilumos šaltinis

Nedidelio ploto namams židinys gali būti ir puiki šildymo sistemos alternatyva. Jei teikiate prioritetą židinio gaminamai šilumai, geriausia rinktis dujinį arba malkomis kūrenamą židinį. Žinoma, jei pagrindinė židinio funkcija bus šildymas, verta į tai atsižvelgti tiek renkantis židinį, tiek atliekant montavimo darbus.

  • Paprastas montavimas

Dažniausiai židiniai pakankamai paprastai pajungiami ir montuojami. Sudėtingesnių darbų gali prireikti jei ketinate židinio pagalba apšildyti visus namus. Bet pavyzdžiui, elektrinį židinį tereikia tinkamai pajungti ir jau galima mėgautis jo skleidžiama šiluma.

  • Prieinamos kainos

Židinį galima įsigyti kur kas pigiau nei pavyzdžiui, kietojo kuro ar dujinį katilą. Na, o jei židinį ketinate statyti kaip interjero detalę, kuriančią namų jaukumą, galbūt ir rasite pigesnių, tačiau ne tokį stiprų efektą suteikiančių variantų.

Tai dažniausios priežastys, kurios paskatina gyventojus statyti židinį namuose. Jei jūs taip pat priimsite šį sprendimą, židinio pasirinkimą pradėkite nuo pamąstymo, kurio tipo židinys labiausiai tiks jūsų namams. O tada rikoje tikrai rasite jums pagal kainą ir kokybę tinkamą variantą.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.