Kaip išsinuomoti statybinę techniką?

row of excavators

Namo statyba susideda iš daugelio etapų, o daugumai darbų atlikti reikia specializuotos statybinės įrangos. Sunku įsivaizduoti statybvietę be ekskavatoriaus, savivarčio ar betono maišyklės. Jei savo svajonių namo statybą pavedėte profesionalams, teoriškai jums nereikia rūpintis reikiama įranga. Tačiau situacija šiek tiek skiriasi, jei nusprendėte namą statyti patys. Tokioje situacijoje verta gerai pagalvoti, kas bus ekonomiškiau jūsų biudžetui: pirkti ar nuomotis statybinę įrangą.

Statybinės technikos nuoma – tai paslauga, kuria gali naudotis ir verslo klientai, ir privatūs asmenys. Šią paslaugą sudaro mokamas, periodiškas specialių statybinių mašinų ir įrangos naudojimas. Tokiu būdu įmonės ir pavieniai statybininkai gali dirbti efektyviai, patogiai ir tiksliai, o kartu nepatirti išlaidų, susijusių su brangios statybinės įrangos įsigijimu – nuomos kainos yra nepalyginamai mažesnės už technikos įsigijimo kainą. Jums tereikia kreiptis į statybinės technikos nuomos įmonę ir pateikti savo poreikius konkrečiai įrangai išsinuomoti.

Kokių dar privalumų turi statybinės įrangos nuoma?

Statybinės technikos nuomos privalumų tikrai daug, o sutaupyti statybų aikštelėje – tik vienas iš jų. Statybos įrangai reikalinga reguliari techninė priežiūra, remontas ir aptarnavimas. Tai susiję su papildomomis išlaidomis gerai mašinų ir įrangos būklei palaikyti. Nuomojantis statybos mašinas ir įrangą nereikia rūpintis aptarnavimo ir remonto reikalais, nes už tai atsako nuomos įmonė.

Statybinei technikai būdinga palyginti didelė kubatūra, todėl ją sandėliuoti ir saugoti, kai ji nenaudojama, yra gerokai sunkiau. Daugeliui įmonių tai yra papildomos išlaidos, susijusios su sandėliavimo vietos nuoma arba pirkimu. Statybinės įrangos nuoma taip pat padeda išvengti šių išlaidų.

Dar vienas įrenginių ar mašinų nuomos privalumas yra tas, kad juos galima be problemų nugabenti į statybvietę. Jums tereikia nurodyti adresą, kuriuo įmonė turi juos pristatyti. Taip sutaupoma ne tik daug laiko, bet ir pinigų.

Parašykite komentarą