Kaip pasirinkti vėliavos laikiklį prie namo?

Pirmiausia pagalvokite, kur nukeliaus jūsų namų vėliavos stiebas. Tai leis jums geriau suprasti, koks dydis ir aukštis jums labiausiai tinka. Norėsite, kad vėliavos stiebas būtų matomas be jokių kliūčių. Tai gali būti šalia esantys namai ar medžiai. Aukštesniems namams galbūt norėsite apsvarstyti 25 centimetrų laikiklį, kad pakabintumėte savo Lietuvos vėliavą.

Medžiaga ir konstrukcija

Tada, kai svarstote, kaip pasirinkti gyvenamosios paskirties vėliavos laikiklį, pagalvokite apie medžiagą. Stiklo pluoštas ir aliuminis yra dažnas pasirinkimas. Jei ieškote mažai priežiūros reikalaujančio varianto, aliuminis gali būti jums tinkamas. Taip yra todėl, kad jie yra lengvi ir patvarūs. Jei naudojate stiklo pluoštą, jie gali išvengti daugumos įbrėžimų.

Tipas

Tada, kai ieškote parduodamų vėliavų laikiklių, turėtumėte atsižvelgti į jų tipą. Į žemę įmontuoti vėliavos stiebai patenka į žemę ir jiems įrengti reikia terasos arba vejos. Paprastai jie yra didesni nei ant sienos montuojami variantai. Įžeminti tipai yra puikus pasirinkimas tiek biure, tiek namuose. Montuojamas prie sienos reiškia, kad stulpas bus sumontuotas ant jūsų sienos. Kadangi jie yra pritvirtinti prie sienos, dėl svorio apribojimų didesnėms vėliavoms trūksta atramos. Kadangi šie stulpai yra plonesni, tai reiškia, kad jūsų vėliava gali visiškai suktis.

Pagalvokite apie vėliavą, kurią norite iškelti, ir kokia ji yra

Didesnėms vėliavoms norėsite įmontuoto vėliavos stiebo. Taip pat galite apsvarstyti rinkinius, skirtus montuoti ant sienos. Norint iškelti vėliavą iki pusės stiebo, reikia naudoti atramų sistemą. Teleskopinių sistemų atveju stulpas yra padalintas į kelias dalis. Jei norite iškelti kitokią vėliavą, ją galima lengvai nuimti. Ant vėliavos stiebo taip pat galite sumontuoti daugiau nei vieną vėliavą. Norėdami tai padaryti, jums reikės dviejų kabliukų.

Pagalvokite apie stichines nelaimes ir elementus, kai kalbama apie vėliavų laikiklius

Jei turite mažą biudžetą, gali kilti stiprūs vėjai ir sukelti sunaikinimą. Teleskopiniai vėliavų laikikliai yra puikus ir patvarus pasirinkimas nuo audrų. Vėliavų laikiklių kainos gali labai skirtis priklausomai nuo medžiagos kurią pasirinksite ar laikiklio tipo.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.