Kaip sukurti mažą rojaus kampelį vonios kambaryje?

Vonioje prasideda ir baigiasi mūsų diena, todėl norisi laiką leisti malonioje aplinkoje, kuri pakrautų teigiamos energijos. Jei pagaliau pribrendote generaliniam vonios remontui, keletas patarimų, kaip įsirengti vonią nepriklausomai nuo to ar ji dviejų ar dešimties kvardratinių metrų ploto. Tikslas – jaukus rojaus kampelis.

Vonia yra kambario karalienė. Jei renkatės naują, turite itin platų pasirinkimą – didelės, mažos, kampinės, pastatomos, ketaus, plieninis, akrilinės. Ir visos turi savų privalumų ir trūkumų. Dažniausiai, renkantis vonią riboja nedidelis vonios plotas, tad pagrindinis akcentas skiriamas dydžiui. Atminkite, jog aptakių formų vonios, dažniausiai yra didelės, tačiau vidus gan mažas – užims daug vietos, o jūs negalėsite nė kojų ištiesti. Tad rinkitės atsargiai. Jei erdvės kambaryje daug , o jums patinka retro stilius – rinkitės retro stiliaus pastatomą vonią.

Kokios spalvos vonia? Atsakymas – balta? Ne, klystate. Šiuo metu galite pasirinkti iš kone visos vaivorykštės paletės – tad vonios spalvą rinkitės žinodami kokios bus kambario, grindų sienos – derinkite visą paletę. Nepamirškite ir apie kitus vonios daiktus – kilimėlius, rankšluosčius, indelius dantų šepetėliams, kabyklas rankšluosčiams – sukurkite harmoningą spalvų simfoniją. Rinkitės šviesias spalvas, jos vizualiai didina erdvę bei garantuoja geresnę nuotaiką.

„Čia trūksta kažko žalio“ – dažnai kyla mintis užėjus į vonią? Nebijokite augalų vonios kambaryje, jie čia ne tik dera, bet ir sukuria jaukią atmosferą. Jei kambaryje yra kiek drėgniau ar tamsiau, pasidomėkite kokie augalai nebūtų tokie lepūs ir išgyventų net ir ne itin palankiomis sąlygomis. Vasarą nepamirškite pamerkti puokštę lauko gėlių – juk taip malonu išvysti ramunių žiedus prie veidrodžio, kuomet vėsus vanduo galutinai pabudina iš saldaus miego.

Aromatas! Vonia turi kvepėti švara, gėlėmis, o ne kanalizacijos valikliu. Tad pasirūpinkite, jog bet kuriuo metu užėjus į vonią čia dvelktų gaivus ir neįkyrus aromatas. Norint pasilepinti šilta vonia prieš miegą, panaudokite papildomas priemones – aromatines žvakes, vonios druskas ar puta s- juk ne tik šiluma atpalaiduoja, didelę reikšmę turi ir kvapai.

Kurdami jaukią aplinką nepersistenkite, ypač jei gyvenate ne viena. Juk jūsų vyrui ar draugui gali visai nepatikti rožinės sienos ir vienaragiai. Tad subtilumas ir atsižvelgimas į šeiminykšių skonį bei pageidavimus visuomet reikalingas.

Kartais reikia tiek nedaug, kad diena prasidėtų su pakilia nuotaika. Tereikia jaukiai susitvarkyti vonią. Tad pirmyn, nedelskite, jei nedarote remonto, bent jau įsigykite patinkančios spalvos rankšluosčius ir pastatykite ant palangės ar kriauklės krašto vazą su gėlėmis.

Parašykite komentarą