Kaip surasti statybinkus ir remontininkus

Turite draugų, kurie daro remontą, atlieka statybos darbus, tvarko santechniką? Puiku! Jūs esate vienas iš tų 10% laimingųjų, kurie per pažintis gali pasidaryti viską. Deja, yra likęs 90% žmonių, kurie tokių pažįstamų neturi. Jie susiduria su viena paprasta problema – kur rasti elektriką, santechniką, plytelių klojėją gipso kartono meistrą, mūrininką, apdailininką, stalių, baldininką ir dar 10 skirtingų specialybių žmonių, kurie už pinigus padėtų kuo greičiau ir profesionaliau susitvarkyti namus. Kur tie žmonės?

O jie turi kitą problemą – dabar gal ir turi užsakymą, bet ką veiks po savaitės – nežinia, nes telefonas tyli, niekam jų paslaugų lyg ir nereikia…

Abi problemas išsprendžia vienas interneto puslapis – Paslaugos.lt. Jo tikslas – reklamuoti verslą ir pavienius specialistus tam tikrų paslaugų ieškantiems žmonėms.

Viskas vyksta paprastai, aiškiai ir suprantamai kiekvienam. Registruojama specialisto anketa, kurioje jis pristato save, savo darbus, sugebėjimus, pateikia nuotraukų, vaizdo įrašų. Aišku, esminė informacija yra kontaktiniai duomenys – telefono numeris ir el. pašto adresas. Galima parašyti ir per Versliukai.lt puslapį. Taip specialistas iš karto gaus SMS žinutę apie atėjusį paklausimą.

Specialisto darbą galima įvertinti ir taip rekomenduoti jį kitiems lankytojams. Tai labai svarbu versle, nes šiuo metu reputacija tiesiogiai susijusi su verslo sėkme.

Statybininkai ir įvairūs remontininkai – vieni paklausiausių darbuotojų, nes NT sektorius po truputį atsigauna, namų statoma vis daugiau, didėja ir butų skaičius, ypač didmiesčiuose. Internetas pilnas skelbimų, tačiau jie pasimeta skelbimų puslapiuose jau po pirmųjų dienų. Versliukai.lt išsprendė ir šią problemą, nes ieškoti galima paprastai įvedus norimas paslaugas. Pavyzdžiui „Vidaus apdailos darbai“. Parodomi rezultatai, tad lieka tik pasirinkti miestą ir peržiūrėti profilius. Tada tiesiog skambinate arba rašote el. paštu. Statybininkai paprastai el. paštu naudojasi retokai, tad geresnis susisiekimo būdas yra telefono skambutis.

Svarbiausia, tokia reklama nieko nekainuoja, o ją paruošti sugaištama 15 minučių. Tiek laiko sau leisti gali bet kuris statybų sektoriuje dirbantis specialistas.

Gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti, kad Versliukai.lt yra skirtas tik pavieniams darbuotojams. Registruotis gali ir verslas, tik paslaugas tada teikia vienas žmogus, kuris yra kontaktinis asmuo. Kai kurios įmonės gali registruoti beveik visus savo darbuotojus, kad radimas būtų geresnis. Viena sąlyga, darbuotojai turi būti informuoti, kad jiems skambins klientai. Tokiu būdu vienoje statybos bendrovėje dirbantis tinkuotojas ir gipso kartono meistras bei plytelių klojikas gali ieškoti darbų tik iš savos srities.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.