Kaip žiūrime televiziją be … televizoriaus

Sakoma, jog televizija yra elektroninis narkotikas, kuris gali turėti stipresnį poveikį nei heroinas. Netgi yra testai, kurie leidžia nustatyti priklausomybės lygį. Elementarus testo variantas – išjunkite televizorių bent trims dienoms. Jei jau po paros mintys suksis tik apie tai, o kas vyko viename ar kitame seriale ar ką pasakojo apie orą Naglis Šulija, apima nerimas, jaučiamas drebulys ir nenumaldomas troškimas paspausti televizoriaus įjungimo mygtuką – tuomet laikas susirūpinti. Vis gi noras sužinoti kažką naują, pagyvinti laisvalaikį vienu kitu serialu ar filmu nėra blogis. Tačiau pats televizorius nebereikalingas ir ne vien dėl to, kad televizorius yra narkotikas. O dėl to, jog jis elementariai nereikalingas – tv online leidžia žiūrėti tv programas įvairiausių prietaisų, kurie turi interneto ryšį, pagalba.

Laikas išmesti televizorių į šiukšlyną! Na nebent turite itin brangų 47“ HD, 3D technologijos stebuklą. Tačiau televizorius dabar jau nebeatlieka savo pirminės funkcijos ir jis nebėra vienintelė priemonė žiūrėti televizijos programas. Šiais laikais tv online populiarėja masiškai. Specialūs portalai transliuoja pagrindines lietuviškas ir užsienio televizijas tiesiogiai, taip pat turi 30 dienų archyvus. Tai itin patogu – jei negalite pažiūrėti tv programos tiesiogiai, visuomet galima sugrįžti ir pažiūrėti patogiu laiku.

Kadangi tv online pasiekiama iš visų prietaisų, kurie turi interneto ryšį, televiziją galima žiūrėti ne tik kompiuteryje, tačiau ir planšetėse ar išmaniuosiuose telefonuose. Tad įsivaizduokite, jog dabar mėgstamą tv laidą galite žiūrėti išmaniuoju telefonu važiuodami viešuoju transportu į ir iš darbo ar universiteto. Svarbiausia ir mėgstamiausia funkcija, kuria pasižymi tv online yra programų atidėjimas, galimybė žiūrėti laidų ir programų įrašus.Taip galima lengviau susiplanuoti dieną ir visą laisvalaikį. Be to, mėgstamas programas galima žiūrėti ir išvykus į svečią šalį. Juk anksčiau išvykus pailsėti į Turkiją savo serialų ar Lietuviškų žinių nebuvo galimybės žiūrėti, o dabar tereikia interneto ryšio ir jau yra galimybė žiūrėti viską taip pat tarsi būtume namuose. Šį privalumą jau spėjo įvertinti emigrantai, ištroškę lietuviškų žinių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.