Kas geriau: namas ar naujas butas Vilniuje?

Jeigu ie6kote būsto sostinėje, pirmiausia reikėtų apsispręsti, kur norėtumėte gyventi. Daugeliui tenka apsispręsti, kas geriau: namas ar naujas butas Vilniuje? Sostinėje būsto pardavimo pasiūla yra labai plati, tad tikrai bus iš ko rinktis. Tačiau kaip apsispręsti, kokio būsto ieškoti?

Miesto žmonėms – butas

Vilnius yra miesto šilumą mėgstančius žmones traukiantis didmiestis. Čia platus paslaugų ir prekių pasirinkimas, puikiai išvystytas susisiekimas, didelės galimybės. Todėl labai dažnai čia atsikelia žmonės, ieškantys karjeros galimybių, norintys išbandyti save naujose veiklose. Tokiems žmonėms puikiai tinka butas, kurių Vilniuje yra platus pasirinkimas.

Naujas butas Vilniuje Jums pasiūlys daugybę gyvenimo mieste privalumų. Pavyzdžiui, galite gyventi miesto centre ar kitoje patikusioje vietoje. Jums nereikia jaudintis dėl aplinkos tvarkymo, nes visu tuo pasirūpina specialios įmonės. Gyvenant bute, galite daug laiko skirti darbui, nes nereikia tvarkytis kieme, kaip kad gyvenant name. Taip pat butas yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie mėgsta bendravimą su kaimynais, bendruomeniškus renginius. Naujos statybos butai Vilniuje leidžia pasirinkti skirtingus butų išplanavimus, įgyvendinti išmanius sprendimus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta patogų ir šiuolaikišką gyvenimo būdą.

Ieškantiems privatumo – namas

Visgi, jeigu galvojate, kad naujas butas Vilniuje – ne Jums, teks susitaikyti su tuo, kad Vilniuje norintys įsigyti namą, turi kiek mažesnį pasirinkimą. Tiksliau, negalėsite gyventi miesto centre. Nebent tai būtų išskirtinis variantas. O net jeigu ir pavyktų rasti tokį pasiūlymą, turbūt tektų susitaikyti su tuo, jog neturėsite privataus kiemo ir reikės nuolat klausytis kaimynų šurmulio.

Todėl dažniausiai Vilniuje namai parduodami keik toliau nuo centro nutolusiuose mikrorajonuose arba miesto pakraštyje. Tai yra puikus sprendimas tiems, kurie ieško privatumo ir net gyvendami mieste namuose nori pabėgti nuo miesto šurmulio. Grįžus po darbo namuose galima pasimėgauti ramybe, gamtos vaizdais, Vilniuje yra gausu vietų, kuriose yra parduodami nuosavi namai, pastatyti labai gražiose vietose.

Didžiausias trūkumas gyvenant name yra tai, jog čia visuomet reikės rūpintis aplinka, namui nuolat reikia vis papildomų investicijų. Tad gyvenant name reikia turėti daugiau laiko. Be to, labai dažnai įsikūrus miesto krašte, teks gaišti daug laiko, kol nuvyksite į darbą ar nuvešite vaikus į ugdymo įstaigas. Tačiau šiandien Vilnius jau siūlo ir tarpinį variantą – tai kotedžai. Jų Vilniuje yra daug ir įvairių.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.