Komercinės patalpos Vilniuje – saugumas ir likvidumas

Kiekvienas vertiname saugumą. Visada svarbu aplinka, kurioje gyvename, tačiau ne ką mažiau turime vertinti ir darbo vietą bei jos apylinkes, kaimynystę. Tikrai nei vienam iš mūsų nesinorės triukšmingoje aplinkoje nei gyventi, nei dirbti. Žinoma, yra priemonių tokių garsų slopinimui: yra specialūs ir langų paketai, ir izoliacinės medžiagos ir pan., kad išorinio triukšmo mūsų ausys girdėtų kuo mažiau. Tad ir komercinės patalpos Vilniuje bus visada paklausesnės ramesnėse aplinkose. Nors nemažai gali priklausyti ir nuo Jūsų verslo pobūdžio, kai naktinį klubą ar maisto prekių parduotuvę norėsite įkurti vienoje judriausių didžiausio Lietuvos miesto vietų. Renkatės Jūs.

Saugumas daugeliui taip pat asocijuojasi ir su aplinkiniais gyventojais. Tad tikrai nesinori darbuotis, jei už sienos matysime pataisos namų sienas ar kalėjimą, psichiatrinę ligoninę ir pan. Su nekokiais vaizdais asocijuojasi ir atitinkami žmonės bei jų poelgiai. Kaip, tarkim, ir naujos statybos butai Baltupiuose yra statomi vienoje saugiausių vietų mieste. Statytojams, kaip ir būsimiems namų gyventojams, yra svarbu, kokioje aplinkoje bus nauji būstai.

Likvidumo apibrėžimas sako, kad tai yra ekonominis terminas, kuris įvardija galimybę greitai ir lengvai pakeisti aktyvus į grynuosius pinigus su labai mažu vertės praradimu arba iš viso be vertės praradimo. Tad komercinės patalpos Vilniuje, kurias planuojate pirkti ar nuomoti, turi būti atitinkamai likvidžios. Jei jis šiuo metu turi likvidumą, bet visiškai neaišku, kaip bus ateityje. Juk niekas nežino, ar tarkime po penkių ar dešimties metų vis dar atgausite investuotus pinigus? Daugeliui bus girdėta, jog normali turto kainos metinė augimo riba yra laikoma 5%. Kad būtų aiškiau, galime pateikti pavyzdį.  Įsivaizduokite, kad jei šiuo metu savo nekilnojamo turto negalite parduoti skaičiuojant šį kainos prieaugį, vadinasi, būstas nėra tinkamai likvidus.

Patalpų likvidimui įtakos turės ir numatyti miesto plėtros bei tvarkymosi planai. Didžiausias Lietuvos miestas puikiai tvarkosi ir nuolat plečiasi, persitvarko, keliai yra rekonstruojami. Tad teigiami miesto pokyčiai taip pat gali tik pakelti komercinių patalpų likvidumą ateityje. Juk tikrai viskas neliks dabartinėje stadijoje ilgam, visgi daug kas keisis ir tik tobulės.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.