Naujieji šildymo sprendimai, kai norima kieto kuro katilą keiti į dujinį

Šiais laikais oro vėsinimo bei šildymo sistemos yra neatskiriama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tinkamai parinkti šildymo sprendimai mums bus naudingi tiek vasaros, tiek ir  žiemos sezonais. Tad labai svarbu namams parinkti pačius tinkamiausius, taip pat ekonomiškiausius bei nepamirštant gamtą tausojančių savybių šildymo sprendimus. Kad galva nesusisuktų nuo gausybės pasiūlymų internete, geriausia bus kreiptis į šios srities profesionalus – Rimgauda. Ši įmonė turi ilgametę patirtį inžinerinės infrastruktūros statybos projektuose. Jie gali įrengti namo inžinerines sistemas privatiems klientams visoje Lietuvoje. Rimgauda savo darbuose taiko pačias naujausias inovacijas, nes nuolatos domisi atitinkamos srities naujovėmis bei investuoja į naujausią įrangą ir darbo priemones. Įmonės specialistai visada skatina klientus rinktis ekonomiškas, maksimaliai saugias ir tvarias inžinerines sistemas. Tikrai nebūtų lengva rasti analogiškus konkurentus Lietuvoje. Taigi visada geriausia kreiptis į rinkos lyderius.

Galime daugiau sužinoti, jeigu norime atnaujinti savo nuosavo namo šildymo sistemą ir nežinome, nuo ko pradėti. Vienas aktualiausių pasirinkimų yra, kai tenka kieto kuro katilą pakeiti į modernų dujinį. Šildymo sprendimai ir su jais susiję darbai turi užtikrinti, kad visos sistemos dalys veiktų sklandžiai. Svarbiausia, kad namo šildymas būtų efektyvus. Šildymas gamtinėmis arba suskystintomis dujomis turi daugiau pranašumų nei kieto kuro katilai. Pastarajam priskiriamas kūrenimas medienos malkomis, akmens anglimi  ar medienos briketais. Todėl žmonės ir nori pasirinkti tokį šildymo būdą, kad kiltų kuo mažiau keblumų, būtų ekonomiška bei patogu. Teigiama, jog šiolaikiniai dujiniai katilai gerai veikia tiek aukštomis, tiek ir žemomis temperatūromis. Taigi inovatoriški šildymo sprendimai, kai pasirenkami modernūs kondensaciniai dujiniai katilai, pasižymi patvarumu, ilgaamžiškumu, yra efektyvūs suvartojamos energijos atžvilgiu, taip pat maksimaliai saugūs ir draugiški aplinkai.

Dar verta atkreipti dėmesį, kad dujinį katilą ne visuomet yra galima statyti toje pačioje patalpoje, kur prieš tai stovėjo senasis kieto kuro katilas. Patalpa, kurioje bus statomas naujasis dujinis katilas, turi atitikti tam tikrus, gana griežtus reikalavimus. Svarbiausia, kad lubos būtų pakankamai aukštos. Privaloma, kad jeigu dujinis katilas įrenginėjamas rūsyje, tai čia lubų aukštis turi būti ne mažesnis nei 2 m, o jei jam vieta bus numatyta pirmame arba antrame namo aukšte, tai lubų aukštis turi būti ne mažesnis nei 2,20 m. Būtina atkreipti dėmesį, kad privalomas ir į lauką varstomas langas, o jo plotas ne mažesnis nei 5 proc. nuo patalpos tūrio, kuris privalo būti mažesnis nei 7,5 m3.

Parašykite komentarą