Nestandartinių baldų gamyba, jų užsakymas bei kaina

Baldai sudėlioja svarbiausius namų akcentus. Stiliaus įprasminimas, jaukumas, tikrasis namų veidas sukuriamas baldų ir interjero detalių pagalba. Pastaruoju metu itin paspartėjo nestandartinių baldų gamyba. Žmonės kaip niekada vertina originalumą, ieško nestandartinių sprendimų. Baldai užsakomi pagal pačius įvairiausius pageidavimus. Vedini išskirtinių idėjų, užsakovai gamintojams pateikia malonius iššūkius.

baldai

Nestandartiniai baldai – kokie tai baldai? Visų pirma, tai sprendimai, kuriuos užsakovai siekia pritaikyti pačioms įvairiausioms erdvėms, derinti prie išskirtinio interjero. Tokie baldai dažniausiai gaminami ofisams, loftams, itin mažoms arba itin didelėms erdvėms. Kiekvienas užsakovas nori būti savo interjero dizaineriu, todėl suradęs norimas idėjas internete ir pasikonsultavęs su puikiai medžiagas išmanančiu meistru gali įvertinti savo idėjos įgyvendinimą.

Lietuvoje nemažai meistrų, kurie užsiima nestandartinių baldų gamyba. Būtent tokius baldus jau penkerius metus gaminantis meistras Vidmantas iš Kauno teigia, kad toks darbas niekada neatsibosta – idėjos naujos, vis originalesnės, laikai jau nebe tie, kai egzistavo po penkis skirtingus svetainės, miegamojo, virtuvės ir vaikų kambario komplektų modelius, kuriuos būdavo galima rasti visuose būstuose. Be galo smagu ne tik susidurti su naujais iššūkiais, bet ir susipažinti tu klientų sumanumu. Baldai užsakomi iš pačių įvairiausių medžiagų, pavyzdžiai traukiami iš interneto, kartais tenka sėdėti ne vieną valandą, kad abi pusės suvoktų, kokį pavidalą įgauti turėtų kliento pageidavimai. Žinoma, gaminant nestandartinius baldus sunkiau įvertinti gamybos laiką. Dažnai užtrunkama daug ilgiau, nes  meistrai tokius baldus dažniausiai gamina pirmą kartą.  Asta su vyru Dominyku iš Vilniaus visai neseniai įsigijo naują butą sostinės pakraštyje. Visi baldų sprendimai, esantys bute, buvo nestandartiniai. Asta visada mėgėjiškai domėjosi interjero dizaino subtilybėmis, todėl visos idėjos kilo jai pačiai. Į sieną buvo įmontuojamos didžiulės drabužinės,  minimalistiniai, skandinaviško tipo baldai miegamajame, erdvi, moderni virtuvė su akmens stalviršiais, jaukus vaikų kambarys su vienetine dviaukšte lova, nestandartiniai sodo baldai – viską gamino trys savo darbą puikiai išmanantys baldų meistrai. Asta pripažįsta, kad beprotiškai gera gyventi namuose, kurie praktiškai gimė tavo galvoje. Jauna šeima pirmenybę visada teikė  natūralioms medžiagoms, kokybiškai medienai, todėl visos baldų, esančių namuose, medžiagos atitinka aukščiausius kokybės standartus.

Nestandartiniai baldai užsakomi įprastai, meistrui tereikia žinoti visus reikiamus išmatavimus ir aiškiai išsakyti savo pageidavimus meistrui. Apsišarvuokite kantrybe, laukite savo svajonių baldų ir kurkite namų jaukumą.

 

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.