Pagalvės – kokybiškam miegui užtikrinti ir namų interjerui padailinti

Pagalvės – nepamainomas miegamojo atributas, lemiantis miego kokybę bei užtikrinantis gerą poilsį. Gerai išsimiegama tik ant tos pagalvės, kuri yra kokybiška ir pritaikyta pagal individualius poreikius. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai teigia, kad tinkamai pasirinkta pagalvė leis atsipalaiduoti, greičiau užmigti, nevargins kaklo bei pečių zonos, o svarbiausia – ryte leis atsibusti žvaliems ir kupiniems energijos. Be to, dekoratyvinės pagalvės gali tapti stilingu interjero elementu.

Pūkinės pagalvės padeda užtikrinti saldų ir kokybišką miegą

Pūkinės pagalvės miegui naudojamos nuo seno. Jos pasižymi ypatingu minkštumu, lengvumu, jaukumu, suteikiamu išskirtiniu komfortu bei savo ilgaamžiškumu. Pūkinės pagalvės užpildomos žąsies ar ančių pūkais: pūkų ir plunksnų mišiniu arba tiesiog plunksnomis. Pūkinės pagalvės gerai sugeria drėgmę ir puikiai išsaugo šilumą – taip sukuriamas idealus mikroklimatas miegui. Šios savybės miegant padeda palaikyti organizmui optimalią temperatūrą net ir tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkinės pagalvės taip pat palankiai vertinamos ir dėl savo nesudėtingos priežiūros. Pūkines pagalves lengva iškedenti, jos ilgai nepraranda formos ir gali būti naudojamos ilgą laiką. Pagalvių purtymas bei vėdinimas lauke padeda prailginti jų tarnavimo laiką.

Kokybišką miegą, kaip teigia miego ekspertai, užtikrina ne tik minkštutės pūkinės pagalvės, tačiau taip pat ir reguliarus. jų pakeitimas Dėl šios priežasties pagalves rekomenduojama keisti kas 12–18 mėnesių. Jei savo pagalvę naudojate daugiau nei du metus, šią jau tikrai pats metas keisti. Sena pagalvė ne tik neužtikrina gero poilsio, tačiau taip pat jos užpilde pagausėja sveikatai nepalankių alergenų, ypač dulkių erkučių. Tad jei Jūsų pagalvė tarnauja ilgoką laiką, pats metas pakeisti ją nauja.

Dekoratyvinės pagalvės – išskirtinis ir funkcionalus namų dekoro akcentas

Dekoratyvinės pagalvės – nedidelis, tačiau svarbus miegamojo ar svetainės dekoro elementas, suteikiantis kambariui žavesio ir puošnumo. Dekoratyvinės pagalvės ne tik atrodo dailiai, tačiau taip pat yra ir funkcionalios: jos idealiai tiks trumpam snustelėjimui ant sofos ar lovos bei užtikrins patogią galvos ir kaklo padėtį.

Dekoratyvinės pagalvės puikiai priderinamos tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus stiliaus. Galima rinktis skirtingų spalvų, raštų, stilių, dydžių, formų ir kt. dekoratyvines pagalves, kurios padės pabrėžti individualų kambario dizainą. Taip pat kambaryje gali būti daugiau nei kelios dekoratyvinės pagalvės – jų niekada nebus per daug. Patraukliai atrodo bei dėmesį atkreipia ne tik vienspalvės, tačiau taip pat ir tarpusavyje derančios arba prie baldų ir visos erdvės interjero priderintos dekoratyvinės pagalvėlės.

Siekiant užtikrinti gerokai ilgesnį dekoratyvinių pagalvių tarnavimo laiką, rekomenduojama papildomai įsigyti jų užvalkalus arba rinktis pagalves, kurias galima skalbti. Tokių dekoratyvinių pagalvių priežiūra bus paprastesnė ir galėsite nesibaiminti dėl netikėtai ar ilgainiui išsipurvinusių pagalvių audinių. 

Pagalvės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti reikiamus gaminius

Miego ir dekoratyvinės pagalvės internetu – greitas ir patogus būdas išsirinkti bei įsigyti kokybiškus ir unikalaus dizaino gaminius namams. Pūkines, dekoratyvines ir kitas pagalves galima apžvelgti pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ interneto svetainėje adresu www.tavosapnas.lt

Ieškantiems kokybiškų pagalvių ir stilingų audinių pagalvėms bei jų užvalkalams, patyrusi konsultantų komanda padės atrasti reikiamus gaminius. Siūlome ypač platų įvairių dydžių, spalvų ir kt. kokybiškų pagalvių bei jų audinių pasirinkimą. Nuolat atnaujiname prekių asortimentą. Susisiekite, ir įmonės specialistai padės išsirinkti norimą gaminį.

Kokybiški, stilingi ir išskirtiniai gaminiai tiekiami ne tik Lietuvos, tačiau taip pat ir užsienio klientams. Užtikriname patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Parašykite komentarą