Panoraminiai turai jūsų namams

Manote, kad panoraminiai turai tinka tik kavinėms, viešbučiams ir kaimo turizmo sodyboms? Klystate. 3D turas gali būti puikiausiai išnaudojamas ir asmeninėms jūsų reikmėms. Pavyzdžiui, jei turite įspūdingus namus, galite pasidaryti virtualų turą ir pavedžioti savo svečius po namus virtualiai. Tai labai praktiška! Juk nereikia visada tvarkytis, kad leistumėte svečiams apžiūrėti jūsų namus – virtualiame ture jie visada išlieka švarūs ir tvarkingi.

Kamuoja klausimas – kam? Prisiminkite, kiek žmonių jūsų įspūdingus namus, kuriuos kūrėte patys tiek metų, įsigeidė pasižiūrėti tik šiaip sau. Paprastai tie žmonės jumis mažiausia domisi – jiems įdomus jūsų namų interjeras. Galite tiesiai šviesiai paklausti – ar norite pas mus užsukti pabendrauti, ar pasižiūrėti į namų vidų? Pabendrauti galima jaukioje kavinėje, iškyloje, darbe. Tam nereikia pusiau pažįstamų žmonių kviestis pas save.

Kitas momentas – giminės, artimieji, draugai ir pažįstami, partneriai ir bendradarbiai, kurie gyvena užsienyje. Jiems tiesiog galima nusiųsti nuorodą į jūsų namų panoraminį turą ir viskas – tegul žiūri į sveikatą. Aišku, reiktų pasirūpinti ir saugumu, nes tokių žmonių ketinimai gali būti ne patys doriausi. Bet, jei namie laikote nemažai vertingų daiktų, meno kūrinių, antikvarinių baldų, saugumu sugebate pasirūpinti ir taip…

Panoraminiai turai nėra brangūs. 900 litų ir jūsų namai atviri virtualiems lankytojams. Juos įamžina specialia technika apsistatę fotografai, vėliau viską patalpina saugiame serveryje internete, suteikia prisijungimą tik jums ir niekam kitam.

Tai nėra idea fix. Kai kurie NT agentai jau sėkmingai naudojasi panoraminiais turais pristatyti savo parduodamus Premium klasės butus, kuriais domisi turtingi svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Panoraminis turas yra patogiausias būdas aprodyti butą virtualiai, parodyti, kokie vaizdai atsiveria per langą, kaip viskas atrodo vasarą arba žiemą ir t.t. Aišku, paliesti ir užuosti internetu neina, tačiau bendrą įspūdį galima susidaryti kur kas aiškesnį, nei nuotraukų galerijoje, kuri būna pilna ir retušuotų nuotraukų.

Virtualus turas yra sukuriamas visam laikui. Tai ilgalaikė investicija, kuri anksčiau, ar vėliau atsipirks. Turėdami virtualųjį 3D turą jau ir taip išsiskirsite iš minios.

Parašykite komentarą