Geri nauji butai Vilniuje per skelbimus

Jeigu ieškote naujo būsto, turbūt pirmiausia, kur ieškote informacijos, tai yra įvairūs skelbimai. Dažniausiai žmonės būtent čia ir pradeda būsto paieškas. Tai puiki vieta, nes čia nuomojami ir nauji butai Vilniuje bei kituose Lietuvos miestuose kaip ant delno.

Tačiau didelėje skelbimų gausoje reikėtų atsirinkti tuos, kurie iš tiesų Jums naudingi. Kad negaištumėte laiko pirmiausia turite pasinaudoti svetainės jau siūloma atranka, kurioje galite suvesti Jums aktualius kriterijus. Tai reiškia, kad turite nusistatyti, kiek kambarių butas Jums reikalingas, kur norėtumėte gyventi, kokiame aukšte Jums būtų patogiau ir pan. Tuomet sistema Jums automatiškai sugeneruos pasiūlymus, atitinkančius Jūsų kriterijus. Kai skelbimai jau atrinkti, į juos vis tiek reikėtų žiūrėti kritiškai. Štai Jums keletas pasiūlymų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį skaitant skelbimus, kad išsirinktas butas tikrai būtų vertas dėmesio.

Pirmiausia nepraleiskite pro akis buto kvadratūros. Kaip žinia kartais nauji butai Vilniuje gali pasitaikyti itin maži, tačiau ypač modernūs, todėl jų kaina bus atitinkama. Norėdami sutaupyti pinigų ir laiko, ieškodami skelbime buto, jau žinokite, kokia buto erdvė Jus domina. Taip lengviau įvertinsite skelbimus, juos greičiau atsirinksite.

Taip pat labai įdėmiai apžvelkite skelbime pateikiamas nuotraukas. Tai pirmoji ekskursiją į Jus dominantį butą. Dažniausiai nuotraukose žymiai lengviau pamatyti buto išplanavimą nei tiesiog buto plane, čia aiškiau matyti, kokia apdaila bute padaryta ar ne.

Taip pat labai svarbus kriterijus ieškant naujo būsto – susisiekimas. Ir tai reiškia, jog turite ieškoti buto ne tik tokio, kuriam priklauso vieta automobiliui požeminėje aikštelėje, bet ir tokio, kuriame būtų patogu gyventi. Tai reiškia, kad Jums turėtų būti aktualu, jog netoliese būtų prekybos centras, galbūt kokia mokymosi bei medicinos paslaugų įstaiga. Taip pat gerai išsiaiškinkite, koks yra susisiekimas su miesto centru, juk turbūt nenorėtumėte kasdien stovėti po valandą kamštyje keliaujant į darbą ir atgal.

Kai pirmuosius punktus jau apžvelgėte, skirkite laiko apgalvoti buto kainą. Ji dažniausiai yra vienas pagrindinių kriterijų, leidžiančių priimti sprendimą, Nepamirškite, kad nauji butai Vilniuje kainomis gali labai smarkiai skirtis, todėl nepatingėkite tarpusavyje palyginti ir kelis skirtingus parduodamus butus tame pačiame rajone arba analogiškus skirtingose vietose. Kainą įvertinkite pagal įvairias smulkmenas ir buto ypatumus. Pavyzdžiui, butai su autonominiu šildymu gali būti brangesni, tačiau pigesnis variantas gali būti jei buto kvadratūra kaip ir nemaža, tačiau jo virtuvė sujungta su valgomuoju. Visi šie dalykai Jums turi būti svarbūs, skirkite jiems pakankamai laiko.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.