Pledas: 7 priežastys, kodėl verta jį įsigyti

Pledas – tai labai praktiškas bei itin naudingas kiekvienų namų jaukumo elementas, apgaubiantis šiluma ir tampantis unikaliu interjero akcentu. Skirtingi pledų gamintojai bei pardavėjai siūlo plačią įvairių spalvų, stilių, raštų bei kt. pledų įvairovę. Dėl šių ir kitų privalumų verta įsigyti pledą. Tekstilės namų „TavoSapnas“ specialistai įvardija 7 priežastis, kodėl kiekvienuose namuose verta turėti bent vieną pledą.

1. Pledas šildo bei suteikia jaukumo

Viena pagrindinių pledo paskirčių – sušildyti ir suteikti jaukumo. Dažniausiai šis apklotas turi minkštą ir švelnų paviršių (išskyrus vilnonį pledą, nes jo paviršius kiek šiurkštokas), todėl, atvėsus orams, įsisupti į jaukų pledą su puodeliu arbatos ar knyga rankose – vienas malonumas, tiesa? Be to, storesnis pledas, esant poreikiui, gali tapti ir šilta antklode.

2. Merino vilnos pledas turi sveikatai palankių savybių

Aukštos kokybės merino vilnos pledas daugelio teigiamai vertinamas, nes turi puikių ventiliacinių, šiluminių, kraujotaką stimuliuojančių ir antibakterinių savybių. Be to, merino vilnos pledas gali prisidėti prie įvairių negalavimų simptomų palengvinimo (kaulų ir sąnarių ligų, raumenų ir jungiamojo audinio sutrikimų, raumenų spazmus, nervų uždegimų, periferinių kraujagyslių ligų, sutrikusios kūno termoreguliacijos ir kt.).

3. Merino vilnos pledas – patvarus ir ilgaamžis

Verta išskirti vieną didžiausių merino vilnos pledo privalumų – jo patvarumą. Merinosų avių vilna yra tvirtos struktūros, todėl merino vilnos pledai yra ilgaamžiai gaminiai.

4. Pledas – jaukumo suteikianti interjero detalė

Nepaisant to, kokį pledą įsigytumėte (vilnonį pledą, medvilninį pledą ar kt.), pledas gali tapti unikaliu bei bet kokio stiliaus namų interjerui jaukumo suteikiančiu akcentu. Dėl estetiško dizaino, bet koks pledas, net ir netvarkingai paliktas ant lovos ar fotelio, gali tapti madinga svetainės ar miegamojo puošmena ir skoningai įsilieti į esamą interjerą.

Skirtingi pledų gamintojai ir pardavėjai siūlo platų gaminių asortimentą, todėl kiekvienas gali išsirinkti labiausiai patinkantį bei prie bet kokio stiliaus erdvės derantį gaminį.

5. Vaikiškas pledas – praktiškas apklotas ne tik namuose, bet ir kelionėje

Nedidelis vaikiškas pledas praverčia ne tik namuose, bet ir bet kokioje kelionėje. Pavyzdžiui, vaikišką pledą galite bet kada pasiimti kartu su savimi ir juo užkloti savo mažylį, kad vaikas nesušaltų. Vaikiškas pledas – praktiškas bei daug vietos neužimantis daiktas, kurį galite laikyti mašinoje, vežimėlyje, lopšelyje ir kt.

6. Iš natūralių medžiagų pagaminti pledai – higieniški ir nesukeliantys alergijų

Svarbu paminėti, kad iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, merinosų avių vilnos, pagaminti pledai – ypač higieniški bei nesukeliantys alergijų. Iš natūralių medžiagų pagaminti pledai yra pralaidūs orui, todėl leidžia odai kvėpuoti.

Svarbu paminėti, kad vilna užkerta kelią bakterijų dauginimuisi, todėl vilnoniai pledai nekaupia nešvarumų ir dulkių. Vilnoniuose pleduose, kaip ir vilnonėje patalynėje, nesiveisia dulkių erkutės, todėl nesukelia žmonėms alergijų.

7. Vaikiški pledai nereikalauja ypatingos priežiūros

Kiekvienas iš tėvelių žino, kad kūdikių ir mažų vaikų drabužėlius, patalynę ir kt. daiktus, dėl netikėtai atsiradusių įvairių dėmių, gali tekti skalbti dažniau nei įprasta. Dėl šios priežasties skirtingi pledų gamintojai ir pardavėjai siūlo itin praktiškus pledukus, nereikalaujančius ypatingos priežiūros.

Pavyzdžiui, ,,TavoSapnas“ savo internetinės parduotuvės www.TavoSapnas.lt asortimente turi megztų medvilninių, megztų merino vilnos ir kt. pledukų, kuriuos galima skalbti skalbimo mašinoje iki 40 ° temperatūroje arba rankomis. Šie vaikiški pledai – aukštos kokybės, todėl net ir dažnai skalbiami ilgainiui nepraranda savo estetinės išvaizdos.

Parašykite komentarą