Rocket Fibro – kokybiški cemento mišiniai jūsų visiems poreikiams

Rocket Fibro cemento mišiniai – naujos kartos mišiniai, kurie leidžia lengvai pasiekti profesionalų lygį net juo nebūnant. Tobulėjančios technologijos, nauji sprendimai ir pritaikymo galimybės leido sukurti aukštos klasės cemento mišinius, kurie yra ne tik kokybiški, bet ir ekologiškai draugiškesni. Naudodami Rocket Fibro cementą išleidžiate mažiau CO2 į aplinką nei naudodami įprastus cemento mišinius. Tai kokios rūšies cementą siūlo jums Rocket Fibro?

Rocket Fibro cemento mišinių rūšys

Cementas su superplastikliu puikiai tinka grindų betonavimui arba antriniam armavimui. Šis Rocket Fibro cementas jau po 48 valandų yra 40% stipresnis ir 15% stipresnis už įprastai naudojamą betoną, kai jis sukietėja. Šį betoną apdirbti yra daug lengviau. Dėl gerai užsipildančių tuščių vietų betono paviršiuje nesusidaro sluoksnis vandens, kuris gali išplauti aktyvias cemento dalis.

Rocket Fibro cementas su kristalizuojančiu priedu tinka, jei ruošiatės gaminti vandeniui nelaidžius pastatus ar jų dalis, sulaikančius vandenį įrenginius ar požeminius statinius. Šis cemento mišinys yra visiškai nelaidus vandeniui, todėl puikiai tinka norint išvengti drėgnų patalpų. Betono porose neatsiras ledo sluoksnis, dėl to iš tokio cemento mišinio pagamintas betonas tarnaus daug ilgiau. 

Dar vienas pasirinkimas – Rocket Fibro cemento mišinys su dispersiniu armavimu. Tai puikus cementas armavimui pamatų ar perdangų konstrukcijoms. Taip pat ir kitose situacijose, kur yra reikalingas armavimas šis cemento mišinys puikiai pasitarnaus. Cemento sudedamieji  komponentai užtikrina geresnį apkrovų pasiskirstymą bei liekamąjį stiprumą. Dar didelis šio mišinio privalumas – atsparumas įtrūkimams betonavimo ar jau eksplotavimo metu. Naudojant tik metalinę armatūrą tokius rezultatus pasiekti daug sunkiau.

Pats populiariausias Rocket Fibro cementas – tai naujos kartos M-800 cemento mišinys. Universalus mišinys tinka daugumai situacijų, taip pat ir šildomų grindų įrengimui. Lengvai užlyginamas paviršius, mažesnis vandens kiekis mišinyje, mikrofibra dalelės, supeplastiklis – visa tai padeda sukurti kokybiško ir ilgai naudojamo betono gaminius. 

Kodėl rinktis Rocket Fibro?

Jeigu prieš tai rašyti cemento mišinių privalumai dar neįtikino jūsų rinktis Rocket Fibro, pateikiame daugiau priežasčių, kodėl verta rinktis šį cementą. 

Cementos sąnaudos: su Rocket Fibro jums reikės mažiau cemento maišų betono gamybai, taip sutaupysite savo pinigus.

Stiprumas: visi Rocket Fibro sukurti cemento mišiniai yra stiprūs ir atsparūs išoriniams poveikiams. Betono gamybai yra reikalingas mažesnis vandens kiekis, kuris dažnai išplauna gerąsias daleles iš pačio cemento taip jį susilpnindamas ir mažindamas jo atsparumą.

Ilgaamžiškumas: papildoma plastifikacija padeda užtikrinti, kad Rocket Fibro cemento mišiniai padės pagaminti tokį betoną, kuris tarnaus jums daugybę metų.

Rocket Fibro cemento mišinius įsigyti galite beveik visose didžiosiose statybų prekių parduotuvėse visoje Lietuvoje.

Parašykite komentarą