Šarvuotos durys – ar rūpesčių tikrai nebus?

Durys – tai bene svarbiausia pastato dalis. Jų būna įvairiausių spalvų, dydžių, tipo, tačiau patirtis rodo, jog nuo tada, kai atsirado šarvuotos durys – jos užvaldė ne tik rinką, bet ir tapo saugumo garantu. Esmė ta, jog šarvo durys gaminamos ne tik iš itin kokybiškų medžiagų, tačiau daug dėmesio skiriama ir durų spynoms. Gaila, tačiau šarvuotos durys apipintos daugybę mitų – esą nesvarbu, kiek užraktų jos beturėtų – ilgapirščiai nesunkiai pro jas pateks į jūsų buto ar namo vidų. Nors mes nesiginčijame su šia nuomone, tačiau galime patikinti, jog gerų durų piktos dvasios neatidaro. Tad atkreipkite dėmesį į svarbiausius aspektus, prieš renkantis šią savo namų detalę ir mitus, kuriais nereikėtų vadovautis.

  • Vienų durų – negana. Tai visiška netiesa. Jeigu anksčiau žmonės įėjimui statydavosi dvi duris, tai šiais laikais tikrai užtenka vienų. Dabar šarvuotu durų gamyba yra visiškai kitokia, nei pavyzdžiui prieš gerą dešimtmetį. Technologijos nuolat tobulinamos ir šiuo metu šarvuotos durys dažniausiai gaminamos su padidinto saugumo spynomis. Tai yra kietmetalio plokštele dengiamos spynos, kad ilgapirščiams tai virstų misija – neįmanoma.
  • Praleis triukšmą. Tai irgi dar vienas iš mitų sklandančių ore. Šarvuotos durys butui gaminamos pagal specialią sistemą, kad nepraleistų triukšmo. Jos visiškai skiriasi nuo kitų durų tipo ir tinka daugiaaukščiuose namuose. Tad net jeigu triukšmo skleidėjas esate jūs ar šėlstantys jūsų vaikai, nuo šiol galėsite būti ramūs. Pylos nuo kaimynų nebegausite.
  • Lietus – nebaisus. Šarvuotos durys namuose yra viena, tuo metu šarvuotos lauko durys turi visai kitus prioritetus. Jos dengiamos specialia apdaila, kuri atspari drėgmei, o tai padeda išvengti neigiamų išorės veiksnių.
  • Didelė kaina. Taip, jeigu norite durų čia ir dabar. Tačiau neretai šarvuotos durys kaina tikrai nesikandžioja, ypač jeigu pavyks aptikti akcijų. Šių tikrai būna įvairių, o ir įmonių, kurios jas gamina yra labai daug, tad konkurencija neleidžia kelti kainų. Suveskite į Google paiešką – šarvuotos durys akcija – ir pamatysite, kiek įvairiausių ir puikiausių pasiūlymų yra.
  • Šarvuotos būna ne tik durys, bet ir spynos. Šios dažniausiai siūlomos kartu su visu durų paketu. Jeigu anksčiau šarvuotos spynos buvo gaminamos tik viengubo užrakto, dabar diegiami ir dvigubi, ir ilgesni užraktai.

Taigi, šarvuotos durys apipintos įvairiausių mitų, o laiku įsivertinus šią netiesą, galite labai daug išlošti. Juolab, kad šarvuotos durys Vilniuje turi tikrai didelę paklausą, tad ir jums tinkantį variantą nesunkiai rasite.

Parašykite komentarą