Slankiojančių durų spintos skirtingose namų vietose

Dažnai ten girdėti nuomones, jog drabužių spinta gali būti tik miegamajame. Kažkodėl žmonės mano, kad tik čia žmonės laiko drabužius arba tik čia šiam baldui yra pakankamai vietos. Tačiau iš tiesų taip nėra. Drabužių spinta gali prisiglausti bet kuriame Jūsų namų kampe, svarbu, kad ten ji tiktų ir būtų tinkamai priderinta.

Daugelis klientų vis dažniau renkasi spintas slankiojančiomis durimis. Tai šaunus pasirinkimas tiems,  kurie ieško šiuolaikiško ir funkcionalaus sprendimo. tokią spintą lengvą sumontuoti ir priderinti, be to  ji ne tik dailiai atrodys, bet ir padės sutaupyti vietos.

Tai ypač aktualu, jei norite tokią spintą pasistatyti koridoriuje ar nedidelėje svetainėje. Modernios drabužių spintos čia puikiai atliks savo darbą. Dažniausiai tokioms patalpoms siūloma rinktis nedidelių ištamavimų spintas. Jos yra talpios, ekologiškos ir neužima daug vietos. Ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje rinkoje pamėgtas produktas Norvegijoje vadinamas Gargerobe gali tapti puikiu pasirinkimu, kuriant  svetainės jaukumą. Tokios spintos gali būti montuojamos į sienos nišą ir taip nesukels papildomų problemų, be to stilingai įsikomponuos esamame namų interjere. Jei spintą naudosite drabužiams, geriausiai išnaudoti visą patalpos aukštį. Koridoriuje ir svetainėje spinta iki pat lubų tikrai atrodys elegantiškai ir stilingai.

Tuo tarpu, visiškai kitokie sprendimai turėtų būti pasirenkami, jeigu Jūs ieškote dailios spintos į  virtuvę ar vonią. Dažniausiai šiose patalpose puikiai tinka nedaug vietos užimantys, kompaktiški baldai. Spinta stumdomomis durimis gali būti būtent toks produktas, kokio reikia šioms patalpoms.  Kartais žmonės nustemba pamatę, kiek iš tiesų funkcijų gali atlikti spinta vonioje. Čia Jūs galėsite susidėti visus higienos reikmenis, taip pat sulankstyti rankšluosčius ir chalatus. Spinta vonioje gali net sutaupyti Jums laisvos vietos, jei ją sumontuosite po kriaukle ir atsisakysite visų mažų lentynėlių ant sienų.

Tuo tarpu, virtuvėje spinta stumdomomis durimis gali pasitarnauti ne tik kuriant jaukumą, bet ir norint palengvinti maisto gamybą. Labai svarbu, kad spintelės virtuvėje būtų erdvios ir patogios, o stumdomos durys suteikia tokioms spintelėms pranašumų. Pirmiausia todėl, kad tokios spintos gaminamos naudojant aukščiausios rūšies furnitūrą, taigi, virtuvės komplekto nereikės keisti mažiausiai dešimtmetį.  Be to stumdomų durų spintelės virtuvėje yra vis dar naujiena gamintojų tarpe, o tai reiškia, kad įsigiję tokį gaminį galėsite išsiskirti ir džiaugtis originalia virtuve.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.